Bazinė informacija apie Google AdWords

Google AdWords – tai Google kompanijos sukurta reklamos galimybė, kuri išpopuliaėjo dėl nedidelės kainos, apskaičiuojamos naudos ir didelio efektyvumo. Google reklama padeda greitai surasti tikslinius klientus, paskatinti juos užsukti į internetinį puslapį. Susipažinti su Jūsų siūlomomis paslaugomis arba parduodama produkcija.

Google reklama populiari ne tik Lietuvoje, tačiau visame pasaulyje. Tiesa, jeigu orientuojatės tik į lietuvių rinka – esate vienu žingsniu toliau. Dėl retai kur naudojamos lietuvių kalbos tinkamai pasirinkus raktinius žodžius galima labai greitai padidinti savo puslapio žinomumą ir tuo pačiu paskatinti klientus pirkti Jūsų produkciją.

Google AdWords naudingumas. Ar jis tikrai yra?

Jeigu turite internetinę svetainę – tokiu atveju kuri nors skaitmeninio marketingo galimybė yra būtina. Jaunieji verslininkai dažniausiai labai sunkiai ir lėtai skiriasi kelią į žinomumą, o tokios reklamos kaip Google AdWords ir padeda sėkmingiau ir kur kas didesniais žingsniais keliauti link sėkmės.

Tiesa, Google reklama ne visiems yra vienodai sėkminga. Kol vieni labai džiaugiasi, kad ji padėjo padidinti klientų ratą, tuo tarpu kiti teigia, kad didelio skirtumo ją užsisakę nepajuto. Labai svarbu pasirinkti gerą reklamos strategiją. Tam Jums reikalingas reklamos specialistas.

Google reklamaGoogle reklamos kaina

Didelis šios reklamos pliusas yra tai, kad sumokėsite tik tiek, kiek reklama Jums bus naudinga. Taigi, kiekvieno naršytojo paspaudimas ant Jūsų nuorodos yra apmokestinamas tam tikra pinigų suma. Kuo daugiau žmonių užeis – tuo daugiau jų susipažins su Jūsų pasiūlymais.

Dar vienas pliusas, kad niekada nepermokėsite. Tiksliai nusistatykite biudžetą ir savo galimybes, o sistema rodys reklamą tol, kol Jūsų nustatytoje sąskaitoje bus pinigų. Šios reklamos kaštai bene lengviausiai apskaičiuojami, įvertinami.

Juolab, lyginant su kitomis reklamos galimybėmis – Google reklama yra vienas pigiausių pasirinkimų.

Google reklama ir puslapio pozicija paieškos sistemoje

Google reklama padeda Jūsų puslapiui atsidurti prieš visus sistemos pasiūlymus. Tačiau taip yra tik tol, kol esate užsakęs reklamą. Tai reiškia, kad tai reklama baigsis – jūs natūraliai grįšite į tą poziciją, kurioje buvote anksčiau. Jeigu norite natūraliai būti kiek aukščiau – tokiu atveju Jums reikalingos SEO paslaugos.

Piktybinis reklamos spaudinėjimas

Kai kurie klientai bijo, kad konkurentai gali specialiai spaudinėti ant nuorodos ir taip bandyti greičiau ištuštinti užsakovo reklamos biudžetą. Šioje vietoje irgi nereikia baimintis, kadangi Google labai greitai pamato, kas ir kodėl per dažnai užsuka į puslapį. Jeigu bus pamatytas toks specialus konkurentų sukčiavimas – reklamos klientas paprasčiausiai gaus tam tikrą nemokamą kiekį paspaudimų. Taigi, tikrai neliks nuskriaustas, o konkurentai paprasčiausiai veltui praleis laiką spaudinėdami ant nuorodos.

SEO ar Google AdWords?

Iki šiol daugelis ginčijasi, kuri reklamos galimybė tikrai yra gersnė ir turi daugiau naudos. Atsakyti vienareikšmiškai negalima, kadangi šios reklamos veikia kiek skirtingu principu ir dažniausiai jų prireikia dėl skirtingų priežasčių. SEO paslaugos dažniausiai rekomenduojamos norintiems ilgalaikio proceso, o Google reklama – tiems, kurie nori staigiai pasiekti didesnį lankytojų srautą. Pavyzdžiui, dėl skelbiamų akcijų.

Ar užsakyti reklamą gali bet kas?

Google reklama yra sudėtingas procesas ir daugelis galvoja, kad vos tik kelių mygtukų paspaudimu užsisakys puikią reklamą. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi pirmiausia reikalinga tiek Jūsų, tiek konkurentų puslapių analizė. Raktinių žodžių parinkimas yra pagrindas, o netinkamai juos parinkus pinigus bus paprasčiausiai išmetami.

Google reklama – tiems, kurie siekia daugiau.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *