Daug progų dovanoti gėles

GėlėsVis sakote, kad nėra progų, kada galima būtų iš https://memeliogeles.lt/kategorija/dovanos/dideli-meskinai užsakyti gėlių ir meškiuką? Gal meškiukas ir ne visada tiks, bet gėlių dovanojimui progų tikrai yra! Štai keletas idėjų, kada ir kam verta dovanoti gėles.

Metų pabaiga – geriausiems kolegoms

Jeigu esate įmonės vadovas, o su jumis dirba daug žmonių, kodėl gi jų nepradžiuginus nuostabiomis dovanomis? Kada, jeigu ne dabar? Geliu pristatymas Klaipeda gali būti tikrai nuostabus, jeigu elgsitės sąžiningai ir pasveikinsite visus, kurie verti būti pasveikinti. Juk padovanoti gėlių labai brangiai nekainuoja, o kaip tai pradžiugina žmones! Būkite geri sau ir kitiems, padovanokite gėlių, kurios taptų neabejotinu pagarbos simboliu. Į biurus patogu gėles užsakinėti Klaipėdoje iš „Memelio gėlių“, nes ten platus tikrai stilingų gėlių pasirinkimas ir iš tiesų patogios pristatymo sąlygos. Tad geliu pristatymas Klaipeda tegul tampa metų įvertinimu bendradarbiams.

Kalėdos – tegul Kalėdų senelis būna ne toks žiemiškas

Prieš Kalėdas visiems šeimos nariams perkate dovanas, vyniojate imbierinius sausainiukus ir darote kitus dalykus. Tačiau ar žinote, kad taip pat šiuo metu reikia ir padovanoti gėlių? Ne reikia, o galima. Tai bus kitokia dovana, kuri leis prisiminti vasaros grožį ir primins, kad nuo Kūčių dienos pagaliau ims ilgėti, o tai suteiks kiekvienam daugiau jėgų. Ne tik eglutės turi žaliuoti pas mus šių švenčių metu, juk savo kerus čia gali skleisti ir gražiausios gėlės.

Gimtadienis – gėlės svarbiau nei dovanos

Nepamirškite gėlių gimtadienio proga. Kartais mes labai telkiamės būtent į kažkokias konkrečias dovanas, tačiau iš tiesų neretai tai gali būti ir gėlės. Juk jos suteikia tiek daug gerų emocijų. Kas žino, gal ta jūsų „puikioji dovana“ iš tiesų bus niekam nereikalinga. Tai bent jau gėlės tikrai nenuvils, nes jos visada bus užtikrintai priimtos kaip deramas pagarbos ženklas. Jos keliaus į vazą, bus pamerktos ir galėsite jomis džiaugtis.

Vestuvės ir visos šeimos šventės – nesirodykite be gėlių

Dar viena šventė, kada gėlės yra tiesiog būtinos ir traktuojamos kaip savaime suprantamas dalykas – tai vestuvės. Per vestuves gėlių reikia ir remiantis senoviniais papročiais, nes visais laikais tai buvo labai gražus ir svarbus laikas, kurį palydėdavo gražiausi gamtos stebuklai. Tad ir jūs būkite tie ar tos, kuriems vestuvės bus proga kažką pamaloninti tikrai gražiomis gėlėmis.

Padarėte kažką blogai – atsiprašykite

Nereikia net sakyti, koks svarbus yra deramas atsiprašymas, padarius kažką ne taip. O atleidimo prašymo proga galima padovanoti ir širdį sušvelninančių gėlių.

#1$ komentaras

  1. žiedai dėžutėse

    Yra išties daug progų dovanoti gėles, bet manau maloniausia gauti gėlių be progos, ypač kai dovanoja mylimas žmogus. Manu tai viena iš meilės kalbų, galbūt kažkas sakys, kad tai per daug materialistiška, bet aš taip nemanau. Natūralu, kad grožis kainuoja pinigus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *