Dažna akumuliatoriaus išsikrovimo priežastis – paliktos šviesos

Xenon šviesosKam nepasitaiko, kad palikus savo xenon blokeliu valdomas šviesas automobilyje įjungtas, kitą dieną jau tenka mašiną stumti nuo kalniuko, nes išsikrauna akumuliatorius? Pasitaiko visiems, gal ir jums taip yra buvę… Kodėl išsikrauna akumuliatorius?

Palikti išoriniai žibintai

Taigi, ne paslaptis, kad ši dalis https://www.autosviesos.lt/5dv-008-290-00-xenon-blokas yra susijusi su tuo, kaip pas jus veikia apšvietimas. Palikti įjungtus pagrindiniius mašinos žibintus lengviausia turbūt yra tuomet, kada galvojame, kad jie išjungti. O iš tiesų, jie tiesiog jau labai silpnai šviečia ir reikėtų keisti xenox blokus, kas leistų turėti kur kas geresnį apšvietimą. Taigi, su silpnu apšvietimu galima jo ir išvis nepastebėti, palikti žibintus, o atėjus rytui mašinos nebe užkurti.

Palikti avariniai

Dar vienas dalykas – paliktos avarinės šviesos. O ką, jeigu taip atsitiks, kad pasistatysite trumpam ant avarinių mašiną, nes ten negalima statyti, dėl to ant avarinių. Grįšite po ilgesnio laiko, negu tikėjotės, o avariniai jau gyvybės ženklų neberodys, ir pati mašina neužsikurs… Gali būti, kad ant lango dar ir rasite dovanėlę – lapelį su įspėjimu dėl baudos, nes ten mašinai stovėti negalima.

Palikta salono lemputė

Kitas blogas dalykas – palikta lemputė salone. Šitą palikti labai lengva. Ypač, jeigu grįžtate į mašiną vis pasiimti kažkokių daiktų, viską sunešate, suprantate, kad čia jau viskas, koncentruojatės būtent į daiktus ir tuomet paspaudžiate užrakinimo mygtuką bei nusiplūkę grįžtate namo. Taip būna. Salono lemputę palikti įjungtą ne vietoje yra įmanoma, ir tai vėliau gali tikrai nemažai kainuoti. Taigi, tenka susitvarkyti ir tokius dalykus. Aišku, geriausia mokytis iš savų klaidų, priešingai, negu sako patarlė, kadangi tik savos klaidos leidžia užtikrinti tai, kad tikrai daugiau taip nepadarysite.

Palikta muzika

Kita priežastis, kodėl kartais išsikrauna akumuliatorius – neišjungtas muzikos grotuvas. Galbūt buvote salone, klausėte dainų, paskui išjungėte muziką, bet neišjungėte grotuvo. O gal muzika pati nutilo, nes baigėsi įrašas. Kai jūs miegosite, kai sapnuosite gražius dalykus, lyg niekur nieko, staiga pradės mašinoje groti muzika, ir jūs jos negirdėsite, ir ją girdės tik nakties paukščiai… O jūs apie šį nakties koncertą sužinosite tik ryte, kai nesuprasite, kodėl neužsiveda automobilis…

Palikta filmavimo kamera

Tiek automobilio šviesos, tiek muzika, tiek bet kurie kiti energiją naudojantys prietaisai gali priversti prie akumuliatoriaus iškrovimo. Taigi, ir palikta filmavimo kamera gali nulemti tai, kad vėliau jau negalėsite užsikurti.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *