Didžiausios interneto svetainių klaidos

Iš tiesų interneto svetainiu kurimas yra didžiulis darbas ne dėl to, kad reikia mokėti programuoti, o dėl to, kad reikia nepridaryti aibės kitų galimų klaidų, kurios yra gana populiarios interneto svetainių kūrime. Štai keletas didelių klaidų, kurių pasitaiko kuriant interneto svetaines.

Nelogiškas išdėstymas ir turinys

Taigi, vienas iš didelių minusų, kuris tikrai gali sugadinti vartotojų patirtį lankantis tam tikroje interneto svetainėje – tai labai nelogiškai išdėstytas turinys. Toks dalykas tikrai atsitinka, ir tada žmonės ieško to, kas jiems svarbu, neranda. Arba randa, paskui vėl nori pasižiūrėti – nebe prisimena, kur. Galiausiai, nelogiškai išdėstytas turinys visiems labai nepatinka, ir tokie žmonės daugiau neina į tokias interneto svetaines.

Standartiniai paveikslėliai

Puslapių kūrmo paslaugosKita galima problema – tai labai prastos nuotraukos, kurios yra internete. Paprastai tai yra iš specialių interneto duomenų bazių nemokamų ištrauktos nuotraukos, iliustruojančios klasikines žmonių emocijas ir pan. Tokie paveikslėliai nieko gero nesuteikia, ir visiems tenka pagalvoti, ką daryti, kad viskas būtų gerai su tokiais paveikslėliais, jeigu nori kokybiško turinio. Tad kai kurie žmonės jau geriau tiesiog samdo dizainerius, fotografus, ir prašo, kad būtų sukurtas naujas autentiškas turinys.

Nėra SEO optimizacijos

Interneto svetainė be SEO optimizacijos – kone nieko verta. Jeigu jūsų interneto svetainė yra kažkokiame šešėlyje ir jos tiesiog niekaip neįmanoma rasti – tai kam tuomet reikia tokios interneto svetainės. Taigi, SEO optimizacija yra tikrai būtina, ir be jos sunku ir įsivaizduoti normalų veikimą.

Vos veikia puslapis, reikia ilgai laukti

Labai blogai, jeigu tai vienas iš tų interneto puslapių, kuris kažkodėl ilgiausiai bando atidaryti savo menką informaciją, ir niekaip neatidaro. Arba – atidaro, bet vietoje paveikslėlių ir kai kurių informacinių banerių mes matome tik laukelius su mažu kryžiuku. Tai jau programuotojo kaltė, kuris savarankiškai kūrė tokią didelę interneto svetainę, kuri vėliau taip ir nepradėjo normaliai veikti.

Per daug nukreipiamųjų langų

Dar vienas interneto svetainės – labirinto požymis – tai nuolatos per daug atsidarančių įvairių nukreipiamųjų langų. Kai jau atrodo, kad viskas gerai, staiga vėl atsiranda kažkoks nukreipimas ir žmogus yra vėl nukreipiamas iš vieno lango į kitą. Tai tikrai labai sudėtingas dalykas, ir labai norėtųsi, kad jo jau nebūtų.

Neveikia naršant su telefonu

Galiausiai, labai negerai, jeigu interneto svetainė veikia tik naršant kompiuteriu, kadangi būtent telefonas yra tas dalykas, kuris leidžia daug lengviau naudotis internetu. Ir tikrai dažnai žmonės tiesiog nenori naudotis kompiuteriu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *