Fotosesijos kaimiškoje aplinkoje – nauja mada

Kombainas ir javaiJeigu manote, kad šieno suspaudimo presai reikalingi tik tam, kad žemės ūkis būtų kuo efektyvesnis – labai klystate. Tai prietaisai, kurie sukuria tokius šieno rulonus, kad jie tampa vertingais ir dėl estetinių savybių. Bent jau tai pastebi fotografai ir modeliai, žemės ūkį linkę vertinti ne tik per efektyvumo, bet ir per estetikos bei meniškumo prizmę.

Fotografijos prie supresuoto šieno

Viena iš populiarių foto idėjų, kurioms tiesiogiai pasitarnauja ruloniniai presai, tai nuotraukos prie šieno kupetų. Paprasta šieno kupeta – tai netvarkingas kaimo vaizdelis. Tačiau štai profesionalių ūkininkų sutvarkyti laukai, kur pievos yra gražiai nušienautos, o šienas susuktas su ruloniniu presu – tampa kažkuo tvarkingesniu. Tad gražiai rugpjūčio fotografijai tai yra puikiai tinkantis dalykas, kuomet prie tokios kupetos fotografuojasi kaimiško stiliaus apranga, su kaubojės kepure, jauna manekenė… Gelsvos saulės nuauksintos spalvos, įdegusi oda ir dailiai tvarkingai suspaustas šieno rulonas – tai ir yra pagrindinės tokios fotosesijos dekoracijos.

Laukuose supresuotas šienas formuoja savo geometriją

Kiti fotografai ieško gražių vaizdų, įdomios geometrijos tiesiog peizažuose, o ne siūlo pozuoti modeliams prie šieno rulonų. Tokiems laukai su supresuotu šienu irgi tampa savotišku egzotišku ir menišku paveikslu. Ypač gerai atrodo juodai baltos nuotraukos, kuriose matome it keistomis kaladėlėmis po laukus išdėstytas baltame celofane įvilktas šieno kupetas.

Vestuvinės fotografijos kaime

Kaip žinia, vestuvės dažniausiai vyksta vasarą, o kažkas yra pastebėję, kad itin populiariu tampa būtent paskutinis vasaros savaitgalis. Arba visas rugpjūtis. Tai laikas, kada sušienauto ir gražiai supresuoto šieno tikrai būna jau pilni laukai. Taigi, nieko keisto, kad net ir vestuvinė fotosesija dažnai vyksta būtent tokiuose laukuose.

Kaip sukurti gerą nuotrauką prie šieno rulono? Pirmiausia – reikia susitaikyti su tuo, kad teks gerokai pasimaivyti priešais objektyvą ir nereikia to smerkti. Jeigu visada būsite tik natūralūs, tuomet nebūsite patenkinti nuotraukomis.

Geriau rinktis šieno ruloną, kuris nebūtų įvilktas į plastiką. Tai priklauso nuo to, su kokiu ruloniniu presu tas šienas yra sutemptas ir suvyniotas. Prie tvarkingai suspausto šieno be plastiko fotografija atrodys puikiai. Su plastiku – ne kaip. Nebent rasite tą kampą, kur plastiko nėra.

Galima atsinešti įdomios atributikos. Pavyzdžiui, paveikslo rėmus, kuriuose galima fotografuotis. Nuotakos puokštę, šampano taures, atsivesti savo papuoštus naminius gyvūnus ar kažką panašaus. Svarbu, kad būtų ir gera nuotaika bei šviestų saulė, būtų graži gamta.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *