Refinansavimo paslaugas teikiančios įmonės

Refinansavimas gali ženkliai palengvinti įsiskolinusio asmens prisiimtus finansinius įsipareigojimus. Refinansuojant paskolas, sumažėja palūkanos ir sutaupoma mėnesinių įmokų atžvilgiu. Yra ir kitų privalumų, kuriuos pristatysime straipsnio eigoje. Daugiau informacijos apie refinansavimą rasite paskoluatsiliepimai.lt. O šiame straipsnyje pateiksime trumpą kreditorių, siūlančių refinansavimą, apžvalgą ir pamėginsime išsiaiškinti, kodėl verta refinansuoti paskolas?

Refinansavimo paslaugą teikiančių įmonių apžvalga

„FinBee“

Šio kreditoriaus klientai gali refinansuoti turimas paskolas, susimažindami palūkanas ir/arba pratęsdami paskolos grąžinimo terminą. Maksimali suma, kurią gali refinansuoti „FinBee“, – 10 000 €.

Bobutės paskola

„Bobutės paskola“ siūlo refinansavimą finansiniams įsipareigojimams, siekiantiems iki 10 000 €. Šio kreditoriaus išskirtinumas tas, kad jis suteikia galimybę apjungti iki 10 paskolų. Asmenims, kurie yra įsiskolinę kelioms įmonėms, tai gali padėti išbristi iš skolų ir kas mėnesį sutaupyti lėšų, kurios būdavo skirtos ankstesniems įsipareigojimams padengti.

„MOGO“

RefinansavimasPatrauklus atrodo ir šio kreditoriaus pasiūlymas. „MOGO“ refinansuojamos paskolos siekia nuo 500 iki 10 000 €. O sprendimas dėl refinansavimo ir buvusių paskolų priėmimas užtruks vos 1 valandą. Su „MOGO“ galite refinasuoti greitųjų kreditų, kredito unijų ir banko suteiktas paskolas.

SAVY

Dar viena, greitą sprendimą dėl refinansavimo išskirianti įmonė – tarpusavio skolinimosi platforma SAVY, kuri yra didžiausia tokio tipo įstaiga Lietuvoje. Refinansavę savo paskolas joje, galite pretenduoti į dvigubai mažesnes mėnesio įmokas. Refinansuojami kreditai, siekiantys nuo 300 iki 10 000 €. SAVY išskiria ir palankią metinę palūkanų normą – nuo 8%.

Eurocredit.lt

„EURO kreditas“ išskiria tikslą padėti savo klientams išbristi iš finansinių sunkumų, refinansuojant turimus įsipareigojimus. Šis kreditorius refinansuoja nuo 500 iki 5000 € siekiančias paskolas. Taigi, maksimali suma, kurią galite refinansuoti – šiek tiek mažesnė, nei prieš tai aptartų įmonių. Tačiau, jeigu Jūsų turimi finansiniai įsipareigojimai nėra labai dideli, tikrai verta atkreipti dėmesį į „EURO kredito“ teikiamas paslaugas.

Smspinigai.lt

Verta atkreipti dėmesį ir į šį kreditorių. Jis refinansuoja paskolas, kurių dydis yra nuo 500 iki 10 000 €. Išskiriama galimybė kelis mažuosius kreditus pervesti į vieną, šio kreditoriaus palankesnėmis sąlygomis teikiamą, didesnį kreditą. O terminas, per kurį galėsite grąžinti refinasuotą paskolą ar net kelias paskolas, siekia iki 4 metų. Tai palankios sąlygos finansinių įsipareigojimų naštos slegiamiems asmenims.

Hipocredit

Tai didžiausią maksimalią refinasuojamų paskolų sumą siūlanti įmonė. Jos refinansuojami kreditai siekia nuo 1000 iki 150 000 €. Taigi tinka rimtesnių finansinių įsipareigojimų slegiamiems asmenims. Tiesa, šis kreditorius paslaugą teikia, esant nekilnojamojo turto įkeitimui. Atlikus šią procedūrą, refinansuojamos sumos dydis sieks iki 75% nekilnojamojo turto vertės.

Kaip apsispręsti dėl refinansavimo ir kodėl verta rinktis šią paslaugą?

Kaip matote, skirtingų, refinansavimo paslaugą teikiančių kreditorių sąlygos šiek tiek skiriasi. Todėl, priimti sprendimą, kurio kreditoriaus pasiūlymas patraukliausias, gali tik šia paslauga besidomintis asmuo. Žinoma, siekiant teisingai apsispręsti, reikia žinoti kuo daugiau informacijos. Tad, tikimės, kad šiame straipsnyje pateikti duomenys bus Jums naudingi. Apibendrindami, pamėginsime atsakyti į pradžioje užduotą klausimą: kodėl verta refinansuoti turimus finansinius įsipareigojimus?

Visų pirma, dėl finansinės naštos sumažinimo. Antra, jeigu pasikeitė ekonominės šalies sąlygos ir Jūsų turimos palūkanos tapo pernelyg didelėmis dabartinės situacijos atžvilgiu. Trečia, jeigu jums reikalingos papildomos pajamos: refinansuojant buvusią paskolą(-as), gali būti padidinta turimos paskolos suma. Žinoma svarbūs ir kiti straipsnyje aptarti aspektai. Tačiau, svarbu atsiminti, kad refinansavimas – taip pat ženklus finansinis įsipareigojimas, į kurį reikėtų žvelgti atsakingai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *