Google AdWords reklama ir jos galimybės

Kad ir kokią šaunią paslaugą ar prekę siūlytumėte, kad ir kaip uoliai stengtumėtės pritraukti naujų klientų savo jėgomis, jei nesate matomi elektroninėje erdvėje – žmonės paprasčiausiai apie jus neišgirs. Vienas efektyviausių būdų pranešti apie save ir pritraukti suinteresuotų lankytojų – atsidurti pirmuosiuose Google paieškos puslapiuose. Kodėl verta tai daryti? Atsakymas labai paprastas – jus pastebės būtent tie lankytojai, kurie domėsis, ieškos tokio pobūdžio prekės ar paslaugos. Tad jei norite nelikti nepastebėti, rinkitės Google AdWords reklamą. Kokios jos galimybės?

Google reklamaVisų pirma, susikurti Google AdWords kompaniją yra tikrai nesudėtinga. Tereikia rasti specialistus, kurie galės suteikti visas reikiamas konsultacijas, atliks išsamią raktinių žodžių analizę ir patys pasirūpins arba jus apmokys, kaip valdyti savo paskyrą bei reklamuotis.

Svarbu ir tai, kad Google AdWords reklama suteikia galimybę reklamuotis ne tik Google paieškos sistemose – visa tai įmanoma atlikti ir kitais tinklais. Žinoma, reklamos kanalai turi būti pasirinkti ne atsitiktinai, o atsižvelgiant į konkrečius poreikius. Vienos įmonės nori pritraukti daugiau lankytojų, kitos – didinti prekės ženklo matomumą. Taip pat dažnai norima pranešti apie tam tikrus renginius, vykstančias akcijas ir pan. Galimi reklamos tinklai:

Reklama paieškoje. Tai tradicinis būdas, kuriuo veikia Google AdWords reklama. Pagal tam tikrus raktinius žodžius esate matomi Google paieškos sistemoje, pasirinkto puslapio viršuje.

Vaizdinė reklama. Pagal raktinius žodžius Google gali automatiškai nustatyti, kokioje vaizdinėje medžiagoje rodyti jūsų skelbimus. Jei esate atlikę auditorijos tyrimą ir žinote, kokio tipo vaizdai yra gausiausia lankomi potencialių klientų, kanalus galite pasirinkti ir patys.

Gmail reklama. Google AdWords reklama gali būti rodoma ir e. pašto sistemos Gmail erdvėje. Ji labiausiai tinka specialiems pasiūlymams teikti, skatinti pardavimus.

Reklama Youtube. Reklama, kuriai pasitelkiama video medžiaga yra puikiai tinkama žinomumo didinimui, prekės ženklo atpažįstamumo skatinimui. Ypač, jei turite konkretų planą su analizėmis ir skaičiais, rodančiais, kuriuose video jūsų skelbimai gali būti pastebimiausi.

Reklama mobiliosiose programėlėse. Šis būdas ypač efektyvus tuomet, kai norite reklamuoti kitą mobiliąją programėlę. Kadangi išmaniuosius įrenginius turi labai nemaža vartotojų dalis, o mobiliosiomis aplikacijomis naudojasi itin tikslinės vartotojų grupės, tai taps išties puikia galimybe pranešti apie savo prekę ar paslaugą.

#1$ komentaras

  1. Seoprojektas

    Žinoma Google ads reklama yra labai naudinga, bet už kiekvieną paspaudimą tenka mokėti, tad geriausias variantas dalį biudžeto skirti Google reklamai ir SEO optimizavimui.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *