Durų paieškos: atraskite geriausias už mažiausią kainą

Durys – svarbi namo dalis. Be durų nepavyks apsisaugoti nuo aplinkos dirgiklių, o juk būtent saugumas ir yra pati pagrindinė namų funkcija. Dėl itin plataus durų pasirinkimo paieškos, kai norisi atrasite geriausias už patraukliausią kainą, gali kiek užtrukti. Kuo daugiau galimybių patikrinsite – tuo tikresnis galite būti, kad Jūsų pasirinktos durys puikiai tiks ir patiks.

Vidaus ar lauko durys?

Pirmiausia ieškodami grindų įvertinama, ar jums reikalingos lauko durys, ar vidaus. Priklausomai nuo to, kurs jos bus tiksliai montuojamos reikia pasirinkti ir lyginti skirtingas duris. Žinoma, lauko durys dažniausiai būna kur kas tvirtesnės, kadangi jų funkciją apsaugoti žmogų nuo išorinio pavojaus. Taip pat ir pasirenkamos vidaus durų spynos būna kur kas tvirtesnės. Labai dažnai montuojamos bent jau dvi spynos, kadangi taip žmogaus jaučiasi kur kas saugiau. Ir gerai, kadangi atsarga gėdos niekam nedaro.

Stilius

SpynosIeškodami durų taip pat turite įvertinti ir stiliaus aspektus. Pačios durys gali būti tikras namų akcentas, kuris suteiks kur kas daugiau išskirtinumo bei žavesio. Nuo paprasčiau medinių durų, kurios dažniausiai būna rudos spalvos iki modernių durų, kurios dažniausiai patraukia dėmesį, kadangi atrodo labai išskirtinai ir iškart patraukia aplinkinių dėmesį. Žinoma, lauko durys dažniausiai būna neutralesnės, kai tuo tarpu vidinės durys gali būti kitokios, patraukiančios dėmesį ir dažnai išskirtinės. Svarbiausia nebijoti tokias pasirinkti.

Užraktai ir spynos

Durys nebus tinkamos, jeigu pasirinkti užraktai nebus tvirti. Spynos pasirinkimas gali būti gana ilgas procesas, kadangi norisi atrasti tokias, kurios puikiai atliktų savo funkciją. Juk dažnai namuose montuojamos durys, kurios yra rakinamos ir tam tikrus kambarius norima apsaugoti nuo vaikų. Tuomet spynos pasirinkimas neatsiejamas ir nuo estetikos.

Medžiaga

Ieškodami durų taip pat turite įvertinti ir medžiagos pasirinkimus, kurie šiuo metu yra labai įvairūs. Nuo anksčiau karaliavusių medinių durų iki šiuo metu kur kas dažniau pasirenkamų šarvinių durų, kurios suteikia kur kas didesnį saugumą, o žmonėms tai yra labai svarbu. Juk spynos pasirinkimas dažnai neatsiejamas ir nuo durų. Tiek durys, tiek spyna turi būti tvirti ir apsaugoti žmogų.

Stiklas duryse

Kai kuriems labai patinka, kai duryse yra stiklas, kadangi tokiu atveju pačios durys atrodo kur kas lengvesnės ir dažniausiai atrodo kur kas estetiškiau. Tačiau tai tik galimybė, tiesa, dažniausiai stiklas duryse rekomenduojamas tik tokiu atveju, jeigu ieškote durų vidui. Lauko durims stiklas nėra labai geras pasirinkimas, kadangi paprasčiausiai tokios durys nebus labai saugios, pro jas patekti į namus bus kur kas paprasčiau.

Vietoj naujų durų – naujos detalės

Svarbiausia yra neskubėti rinktis. Nepamirškite, kad kai pasirinksite geriausias duris – teks skirti joms šiek tiek laiko ir prižiūrėti. Kai sugedo kurios nors dalys, pavyzdžiui spynos, nereikia keisti vidų durų, kai užsukus į internetinę prekybos vietą greitai atrasite pigias spynas garantuosiančias kokybę.

Dėl paprasto montavimo net nebūtina kreiptis į profesionalus, kurie yra pasiruošę suteikti Jums pagalbą. Internete galima atrasti labai daug straipsnių, kurie padės įvertinti montavimo pobūdį ir nesunkiai susitvarkyti su spynos įdėjimo į savo namus. Svarbiausia yra ieškoti, nes tie kurie ieško visada atranda.

Gyvenkite saugiuose, šiltuose ir jaukiuose namuose, kur jus nuo išorinio pasaulio visada apsaugos tvirtos durys.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *