Priemonės ir technika moteriško grožio puoselėjimui

Apsipirkti grožio puoselėjimui – visada gera mintis vyrui ar moteriai. Šį kartą žvelgiame į www.1a.lt asortimentą ir renkamės, ką gražaus sau ir vertingo rekomenduotume nusipirkti moterims.

Plaukelių šalinimo įranga

Technika mums1a.lt parduotuvėje galima rasti įvairios įrangos plaukelių šalinimui: epiliatorių, moteriškų skustuvų. Vasarą tai itin aktualūs pirkiniai, kadangi visos nori būti gražios, laisvai dėvėti trumpas sukneles, šortus, mėgautis saulės voniomis prie jūros ir pan. Deja, mūsų visuomenėje moters grožio ir higienos standartai vis dar kur kas skiriasi nuo vyriškų. Jeigu vyrai daugeliu atvejų gali rodytis „kaip gamta sutvėrė“, tai moterys dažniau turi prisitaikyti prie standartų ir tą „gamtą“ maskuoti, keisti. Plaukeliai nėra pageidaujami ant kojų, pažastų, veido, bikini srities, tad moterims nuolat tenka kilti į kovą su jais. Vienoms moterims labai nepatinka ilgai terliotis su tokiais dalykais, dėl to jos renkasi trumpalaikį, tačiau greičiausią sprendimą – plaukelių skutimą. Pigiausi skustuvai kainuoja centus, geriausi – iki kelių dešimčių eurų. Su geriausiu skustuvu galima tiesiog akimirksniu, be jokio skausmo ar dirginimo, pašalinti visus nereikalingus plaukelius, tokius skustuvus naudoti labai paprasta. Pigiausi, nekokybiški skustuvai taip visko nesutvarko, daug plaukelių palieka, tenka daug kartų braukyti per kojas, taip pat būna daug ir žaizdų, sudirginimo, galiausiai, dažnai plaukelius jie tiesiog pešioja. Toms, kurios nori ilgalaikio rezultato ir pasiryžta paskirti daugiau laiko plaukelių šalinimui, verta įsigyti elektrinį ar su baterija epiliatorių, kuris tuos visus plaukelius tiesiog išrauna. Ar procedūra skausminga? Neabejotinai. Ar padeda? Jeigu turite pakankamai kantrybės, galite kentėti, turite laiko ir nusiperkate išties gerą eipiliatorių. Pats pigiausias prilygs pincetui, kada plaukus tenka pešioti po vieną. Tad jeigu jau perkate, nepagailėkite, įsigykite iškart gerą.

Plaukų džiovinimui ir formavimui

Nors reklamos jus nuolat bando įtikinti pirkti vieną ar kitą šampūną, balzamą, plaukų putas ar laką, dažus, teigiant, kad šios nuolat naudojamos priemonės maksimaliai pagerins plaukų ir šukuosenos išvaizdą, tačiau iš tiesų galbūt vertėtų investuoti į plaukų priežiūros įrangą. Ji galingesnė už bet kokias plaukų putas ar kitus purškalus, todėl vertėtų pagalvoti būtent apie jos įsigijimą. Pavyzdžiui, plaukų džiovintuvai. Patys mažiausi tiks kelionėms. Didesni galės turėti įvairių antgalių, šukuosenos formavimo galimybių. Todėl labai nesunkiai pasidarysite stulbinančią šukuoseną. Pasižiūrėkite į įrangą grožio salonuose ir kirpyklose – ten tai plaukų džiovintuvai. Ir ne tik jie. Toms, kurių plaukai linkę veltis, pūstis, lankstytis ir garbiniuotis, kai to nereikia – padės plaukų džiovintuvai. Šiek tiek užtruksite, tačiau ištiesinsite plaukus taip, kad šie iškart atrodys kaip reklamoje, ir nereikės nei tų šampūnų, nei serumų. Žinoma, kasdien tiesinti plaukų nereikėtų, nes tai tikrai plaukams nesuteikia sveikatos ar sveiko blizgesio. Plaukų formavimo žnyplės – dar viena panaši, karščio technika paremta priemonė. Su ja galėsite suformuoti kokias tik norėsite garbanas, gofruoti plaukus, išgauti ten lenkimus ir bangas, kur pageidausite. Vėlgi, vartoti geriau saikingai. Taip pat, kalbant apie visas šias technikas, visada geriau pirkti tikrai kokybišką, patikimo gamintojo gaminį. Kadangi karšta temperatūra plaukams – ne juokas. Geresnių firmų žnyplės ar džiovintuvai, tiesintuvai, gali pasiūlyti daugiau protekcijų ir programų jūsų plaukams, kad šie būtų kuo mažiau traumuojami.

Veido priežiūros priemonės

Veidui taip pat galima nusipirkti specialių elektrinių priemonių. Visų pirma – tai specialūs veido šveistuvai, kurie švelniomis kempinėlėmis ir raminančiais judesiais nuvalys veidą taip, kad jis liktų šviesus, švarus ir gražus. Taigi, tokios veido priežiūros priemonės iš tiesų leis veidui atrodyti švariau. Taip pat verta įsigyti ir veido sauną, jeigu labai domitės veido valymu. Tai specialus veido valymo prietaisas, kurio metu veidas yra kaitinamas, iš jo ima bėgti nešvarumai, iš porų. Tinka tik toms, kurios neturi kapiliarų išsiplėtimo problemų. Paprastas buitinis alternatyvus variantas – garinti veidą virš puodo. Tačiau, žinoma, su specialiu prietaisu tai daryti smagiau, daugiau bus kantrybės. Kitas įrenginys, į kurį verta atkreipti dėmesį, ir kurių galima įsigyti 1A parduotuvėje – tai veido masažuokliai. Automatinis masažuoklis švelniais judesiais gali stimuliuoti kraujotaką jūsų veide, suteikti raumenims ir odai plastiškumo, stangrumu bei sulaikyti jaunystę.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *