Ilgalaikė automobilių nuoma – patogus sprendimas įmonėms

Daugelio įmonių veikla yra neatsiejama nuo darbuotojų mobilumo, tačiau įsigyti automobilį ne visada leidžia finansinės galimybės, o kartais pirkti jį paprasčiausiai neapsimoka. Puikia alternatyva yra ilgalaikė automobilių nuoma, kuria dažnai naudojasi naujos ar sparčiai augančios įmonės. Aptarkime tokios nuomos privalumus.

Kada naudinga ilgalaikė automobilių nuoma?

Po terminu ilgalaikė slepiasi laikotarpis, apimantis savaitę, kelis mėnesius ar net metus. Ilgesniam laikui nuomojant automobilį, paslauga kainuoja pigiau, todėl galima nemažai sutaupyti. Štai keletas atvejų, kai ilgalaikė automobilių nuoma įmonėse yra geriausias sprendimas:

  • Nauja įmonė neturi finansinių galimybių įsigyti nuosavą automobilį;

  • Automobilis reikalingas laikinai;

  • Automobilis reikalingas riboto termino projektui ar veiklai;

  • Automobilis reikalingas laikinam darbuotojui.

Automobilio pirkimas yra gana svarbus sprendimas ir didelė atsakomybė. Juk įmonei įsigijus automobilį, reikės skirti ir laiko, pastangų bei pinigų jo priežiūrai. Dėl to visais atvejais, kai iš anksto yra žinoma, kad automobilis nebus reikalingas nuolatos, daug labiau apsimoka rinktis ilgalaikę automobilių nuomą.

Ilgalaikės automobilių nuomos privalumai

Pastebima, kad verslo pasaulis ilgalaikę automobilių nuomą itin pamėgo. Kai kurios įmonės automobilius nuomoja nuolat ir visai ne todėl, kad jie reikalingi tik laikinai, o dėl pačios paslaugos patogumo. Juk automobilių nuoma apima ir įvairias susijusias paslaugas, be to, automobilį galima pasirinkti iš gana didelio asortimento. Tai itin aktualu toms įmonėms, kurioms automobilis yra įvaizdžio dalis – juk seną automobilį vairuojantis pardavimų vadybininkas, vargu, ar sukeltų patikimo investitoriaus įspūdį.

Ilgalaikė automobilių nuoma, priklausomai nuo nuomos kompanijos, gali apimti skirtingas paslaugas, tad aptarsime bendrus atvejus. Nuomojant automobilį tikrai nereikės sukti galvos dėl draudimo ir pagalbos kelyje, nes tuo pasirūpina automobilių nuomos kompanijos. Patogu ir tai, kad draudimas jau yra įskaičiuotas į automobilio nuomos kainą.

Nuomos kompanija pasirūpina automobilio paruošimu ir visais svarbiausiais priežiūros darbais. Tai reiškia, kad vairuotojui nereikės sukti galvos dėl sezoninių padangų keitimo – tik sutartu laiku atvykti į autoservisą, kur jas pakeis. Taip pat nuomos kompanijos pasirūpina ir tepalų keitimu bei kitais automobilio techninės priežiūros darbais, o jei remontas užsitęsia ilgiau, galima nemokamai naudotis pakaitiniu automobiliu. Itin patogu yra tai, kad visos automobilio priežiūros išlaidos yra įskaičiuotos į nuomos kainą, todėl įmonė gali tiksliai planuoti savo išlaidas.

Ilgalaikė automobilių nuoma – ne tik įmonėms

Nuomotis automobilius ilgą laiką gali ir fiziniai asmenys. Jie gali naudotis tais pačiais ilgalaikės nuomos privalumais, kaip ir įmonės – tai reiškia, kad neteks sukti galvos nei dėl padangų, nei dėl techninės priežiūros ar remonto. Patogu ir tai, kad automobiliu visada galima pasitikėti, nes ilgalaikei nuomai skirti automobiliai yra apynaujai ir pasižymi puikia technine būkle. Tai gali būti puiki alternatyva naujo automobilio pirkimui arba laikinas sprendimas, kai keičiate transporto priemone ar ruošiatės į ilgesnę kelionę automobiliu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *