Įpročiai, kurie prailgins jūsų gyvenimą

GinkmedisTokie stebuklingi tirpalai kaip ginkmedžio ekstraktas padės prailginti tuomet, jeigu stengsitės visapusiškai išlaikyti gerą gyvenimo būdą, sveikatą. Štai keli principai, kurie gali padėti gyventi ilgiau ir sveikiau.

Vartokite ginkmedžio ekstraktą

Senolių paslaptis – tai ginkmedžio ekstraktas. Augalo, kuris aptinkamas fosilijose iš dinozauro laikų. Štai toks atsparus yra ginkmedis, ir dėl to jis laikomas ilgo gyvenimo paslapties skleidėju. Ginkmedžio ekstraktą galima vartoti numatytomis dozėmis, perkant jį gryną arba sudėtyje kitų maisto papildų.

Išsimiegokite

Kitas svarbus akcentas – miegas. Kuo trumpiau miegate, tuo mažiau sulauksite metų. Įsivaizduokite, kad jums duotas tam tikras laikas nemiegojimo – tai jūsų gyvenimo trukmė. Jūs pasirenkate, kaip tą laiką paskirstysite. Ir beveik nemiegodami, bėgdami, skubėdami, pavargę, neišsimiegoję pragyvensite 55 metus ir mirsite, ar kasnakt miegosite po 8 – 9 valandas, savaitgaliais ir ilgiau, puikiai pailsėsite, ir sulauksite gilios senatvės. Nešvaistykite laiko – pamiegokite.

Kai tik galite – nevalgykite

Šiuolaikiniam žmogui iš tiesų nebereikia patarinėti, ką jam reikia valgyti. Pirmasis patarimas, kurį jam reikia duoti, tai: nevalgyti. Jeigu tik yra galimybė nevalgyti, nevalgykite. Tik tuomet, kai laikysitės šios nuostatos, po kažkurio laiko galėsite ir pradėti klausyti kitų patarimų: ką valgyti, kai valgote. Visi gyvename maisto, persivalgymo kultūroje. Skanus, riebus, kaloringas, perdirbtas ir naudingų medžiagų neturintis, tačiau malonumus siūlantis maistas mus supa visur: kavinėse, picerijose, darbe, namuose, parduotuvėse kiekviename žingsnyje nuo tada, kai ten įžengiame, iki paskutiniojo išėjimo žingsnio (o gal dar susiviliosite saldžiausiu batonėliu prie kasos?). Taigi, jeigu norite gyventi ilgai ir sveikai, padėkite savo organizmui, išlaisvinkite jį ir leiskite jam tiesiog nevalgyti.

Pirmiausia rinkitės daržoves

Kai jau valgysite, rinkitės neperdirbtą maistą, o geriausia – daržoves. Jose yra visko, ko labiausiai žmogui, žmogaus organizmui reikia. Skaidulinių medžiagų, antioksidantų, vitaminų. Visa tai – mums labai svarbūs dalykai, be kurių mes tiesiog negalime gyventi. O jeigu gyvename išvis nevalgydami daržovių, tai gyvename ne taip ilgai, ir ne taip sveikai.

Bent 20 minučių kasdien judėkite

Dar vienas svarbus principas, kurį jūs tiesiog privalote įtraukti į savo gyvenimą: tai kasdien trunkantis judėjimas. Kitaip tariant, sportas kasdieninis. Be jo neįsivaizduojamas joks ilgas ir sveikas gyvenimas, niekaip. Būtinai kasdien bent 20, o dar geriau, bent 30 minučių judėkite. Miesto gyventojai tapome tokie neaktyvūs: beveik nejudame, daug valgome, o tuomet gyvenimas ir pasibaigia. Taigi, stenkitės pajudėti.

#1$ komentaras

  1. Sandra

    Aš irgi esu tokios pačios nuomonės, jog judėti bei mankštintis reikia visiems, ne tik sveikatai į naudą, bet ir nuotaiką pagerina. Visada buvau aktyvi ir sportuodavau, bet šiuo metu lankausi pas kineziterapeutus, jog galėčiau ir toliau stiprinti ir puoselėti savo sveikatą. Čia ne tik suaugusiam žmogui gerai, bet vaikams. Juk jiems taip pat būtina judėti!

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *