Google reklama – vienas efektyviausių pasirinkimų

Ieškantiems tinkamiausios reklamos formos visada yra svarbu tai, kad reklama būtų pakankamai efektyvi, ir ne visada yra paprasta rasti tokius pasirinkimus, kurie būtų pačiais palankiausiais. Vis dėlto, šiuo metu pačiu populiariausiu pasirinkimu išlieka Google reklama, kuri turi ne taip ir mažai įvairių privalumų. Nesvarbu, kokias prekes ar paslaugas siūlote internetinėje erdvėje, bet kuriuo atveju toks pasirinkimas gali iš tiesų puikiai pasiteisinti, o priežasčių, kodėl verta pagalvoti apie tokią galimybę, yra ne taip ir mažai. Taigi, kodėl verta pasvarstyti apie būtent tokį sprendimą?

Renkama tikslinė lankytojų auditorija

Užsakant Google reklamą yra pasirenkami tam tikri raktiniai žodžiai, pagal kuriuos bus randamas jūsų reklaminis skelbimas. Būtent tai užtikrina, kad jūsų reklaminis skelbimas pasieks tik tuos interneto vartotojus, kurie ieško konkrečių prekių ar paslaugų, taigi, didelė tikimybė, kad juos domins būtent tai, kas siūloma jūsų internetinėje svetainėje. Kai kurie reklaminiai skelbimai yra paspaudžiami vien tik dėl smalsumo (pavyzdžiui, reklama pasirodo intriguojanti, ar joje siūlomos tam tikros naujovės), tačiau tuomet, jei pasirenkama Google reklama, galite būti užtikrinti, kad lankytojus domina jūsų siūlomos konkrečios prekės arba paslaugos.

Greitai pastebimi rezultatai

Kai užsakoma lauko reklama ar reklama tam tikruose spausdintuose leidiniuose, gali prireikti nemažai laiko, kol pastebėsite reklamos duodamą naudą (jei apskritai tą pastebėsite). Palanku tai, kad užsakius Google reklamą rezultatai pastebimi dar tą pačią dieną – pirmiausia pastebimas didesnis lankytojų srautas, o vėliau – ir padidėję pardavimai. Didelis Google reklamos privalumas yra ir tai, kad galima stebėti šios reklamos statistiką, taigi, įvertinti, kiek naudinga ši reklama, tikrai nebus labai sunku. Stebėti ir analizuoti lankytojų statistiką galėsite Google Analytics pagalba.

Nedidelė reklamos kaina

Išbandyti Google reklamą galima be didelių investicijų. Yra nustatytas minimalus reklamos mokestis, kuris tikrai nėra didelis, todėl išbandyti Google reklamą gali sau leisti daugelis. Jei tokią reklamą užsakysite pirmą kartą, tokiu atveju galite sulaukti ir įvairių ypatingų pasiūlymų – jei reklamai skirsite tam tikrą numatytą pinigų sumą, tokiu atveju jums gali būti pasiūlyta tokia pat pinigų suma, kurią galima skirti Google reklamai, ar pan. Visada galima nuspręsti, kiek pinigų norėtumėte skirti šiai reklamos galimybei, ir tuomet beliks tik pasirūpinti reklamos užsakymu.

Mokama už paspaudimus, bet ne už reklamos parodymus

Dar vienas Google reklamos privalumas yra tai, kad mokama ne už tai, kiek kartų buvo parodyta reklama, bet už tai, kiek kartų ją paspaudė susidomėję interneto vartotojai. Būtent tai ir lemia tokią nedidelę reklamos kainą, o jos efektyvumu neverta net abejoti. Sutikite, kad būtų apmaudu, jei mokėtumėte didelius pinigus už reklamos parodymus, tačiau pirkėjų taip ir nesulauktumėte, tad Google reklamos skelbimai gali būti iš tiesų palankia išeitimi. Kiekvienas reklamos paspaudimas turės didesnę ar mažesnę naudą – net ir tada, jei lankytojas nieko nepirks ar neužsisakys siūlomų paslaugų, tikėtina, kad tą jis galės padaryti ateityje.

Google reklama puikiai tinka bet kokio dydžio įmonėms

Nesvarbu, kokio dydžio yra jūsų kompanija, bet kuriuo atveju galite išbandyti Google reklamos galimybes, ir įsitikinti šios reklamos formos efektyvumu. Šiuo metu tokį sprendimą renkasi ir visai nedidelės, ir vidutinio dydžio, ir stambios kompanijos, kurios nori padidinti savo pardavimus, taigi, tikai verta pagalvoti apie investicijas į būtent šią reklamos formą. Net ir tuomet, jei buvo atlikta seo optimizacija, ir jums pavyko iškilti į aukštesnes paieškos sistemos pozicijas, Google reklama vis tiek gali puikiai pasiteisinti – tai ypatingai palanku tais atvejais, kada norima įvesti tam tikrą naują prekių grupę, ar pan. Prireikia šiek tiek laiko, kol naujos prekės yra randamos aukštose paieškos pozicijose, tad Google reklama tikrai paspartins šį procesą bei padės pagerinti pardavimus.

Taigi, jei ieškote tikrai efektyvios reklamos, Google reklama bus iš tiesų palankiu pasirinkimu. Viskas, ką reikia padaryti, – tai tiesiog pasirinkti tinkamus raktažodžius, ir galėsite būti užtikrinti, kad reklama bus efektyvi. Jei nesate užtikrinti, kad reklamos užsakymą tinkamai atliksite patys, rekomenduojama kreiptis į specialistus, kurie viską atliktų už jus. Tereikia susirasti Google reklamos specialistų, kurie užtikrina geriausią darbų kokybę, ir galėsite nesibaiminti, kad Google reklama gali nepasiteisinti.

Straipsnis parenktas pagal Digital Star skaitmeninės reklamos agentūrą.

#1$ komentaras

  1. Biudžetas

    Google reklama yra labai geras pasirinkimas, tačiau yra taip, jog pasibaigus skirtam biudžetui google vėl jūsų nebematys. Tokiu atveju daug geriau yra susitvarkyti svetainės SEO ir jį palaikyti. Taip google jus lengvai ras ir organinėje paieškoje būsite pirmose pozicijose.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *