Ką galbūt seka specialiosios tarbybos?

Nors toks klausimas galėtų būti užduodamas tik pusiau rimtai, visgi labai tikėtina, kad pas vienus žmones yra blakiu detektorius, o pas kitus tokio tikrai nerastumėte. Tam tikri žmonės visuomet yra po didesniu didinamuoju stiklu, o kiti – visai nepastebimi.

Įtariamuosius

Blakės sekimuiGali būti, kad slaptos kameros įvairiose vietose stebi įtariamuosius tam tikrose bylose. Kad būtų galima suimti žmogų, reikia surinkti nemažai įrodymų, kartais tą padaryti padeda ir stebėjimo kameros. Žinoma, kamerų apskritai aplink mus yra tiek daug, stebimi esame tiesiog visi, nuolatos. Tačiau įtariamieji, žinoma, patiria daugiau tokio dėmesio. Tačiau ne tik kameros yra stebėjimo būdas. Tai, sakykime, daug kam prieinamas ir įprastas stebėjimo būdas. Bet yra jis ir kitoks, kur kas slaptesnis. Tai tokios stebėjimo kameros, kurios iš tiesų labai slaptos, įmontuotos automobiliuose, namuose. Tai ir pasiklausymo įrenginiai, blakės, kurios specialiai skirtos įtariamiesiems. Žinoma, pasiklausoma yra įvairiais būdais, taip pat ir klausomasi per ryšio priemones. Kuomet kažkam atrodo, kad tai pokalbis tik tarp dviejų žmonių, gali būti, kad yra ir trečiasis ar šimtai trečiųjų – tų, kas klausosi. Stebėjimas taip pat gali vykti ir su GPS aparatais, ir kitokiomis priemonėmis.

Įtariamųjų aplinkos žmones

Reikėtų paminėti, kad renkant įrodymus, stebimi ne tik patys įtariamieji, bet gali būti sekami ir jų aplinkos žmonės, siekiant patikrinti, ar jie ką nors žino, ir ar galėtų kažkaip tai išduoti. Kartu tikrinama ir, kas apskritai yra susiję su tuo, ir kaip.

Svarbius politinius asmenis

Gali būti saugumo tikslais savų tarnybų sekami svarbūs politiniai asmenys. Tačiau taip pat ir svetimos tarnybos juos gali sekti. Čia gali būti taikomos įvairiausios sekimo ir stebėjimo priemonės, tiesiog sunku nuspėti, kas tai gali būti, bet tikėtis galima visko.

Keistus svečius iš užsienio

Žvalgybos tarnybos pasidomi visais, kas atrodo bent kažkiek įtartini. Ypač valstybėse, kur dėl kažkokių priežasčių yra sugriežtintas saugumo lygis. Tad ir kai kurie svečiai iš užsienio gali pakilti į tą keistų svečių sąrašą ir būti stebimi.

Galimai stambius verslininkus

Galimai dirbtinis intelektas klausosi visų mūsų, jis filtruoja mūsų kalbą ir atseka, kur yra informacija, verta gilesnio pasidomėjimo. Visgi ir stambūs verslininkai dažnai gali būti stebimi, ypač, jeigu jų verslas siejamas su tam tikrais nešvariais dalykais. Taip pat ir siekiant užtikrinti skaidrumą, kad nebūtų korupcijos, kartelinių susitarimų ir kt.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *