Šventės, per kurias negalima pamiršti pasveiktinti

Net jeigu per šventę pamiršote pristatyti geles i namus Panevezys, tą turite padaryti kitą dieną ar tada, kai prisiminsite. Tai daug geriau negu išvis nieko nedaryti ir niekaip nesveikinti. Yra švenčių, kurios gali būti labai svarbios tam tikram žmogui. Bent gėlių padovanoti reikia, arba tiesiog gėlių. Kokios tai šventės?

Mamos diena ir tėvo diena

Gėlių puokštėPasirinkite iš https://www.geliufeja.lt/geles-i-namus-vilniuje ir padovanokite gėlių mamos dienos proga. Lietuvoje kažkodėl nepelnytai pamiršta yra tėvo dienos šventė, tačiau ir ją reikėtų švęsti. Ne visada tėvai, vyrai, nori gauti gėlių, bet visgi tai irgi būdas pasveikinti. Moterims, ypač mamoms, gėlės patiks. Tai labai sena tradicija. Viena gražiausių pavasario švenčių, ir nepasveikinti per ją nevalia. Žibutė jau yra tapusios šios šventės simboliu, tačiau dovanoti tik žibutes yra šiek tiek per kuklu: juk jos laisvai auga pamiškėse. Greičiausiai motina norėtų didelės ir gražios puokštės gėlių. Juk visos mamos to nusipelnė.

Gimtadieniai, ypač jubiliejai

Asmeninės šventės irgi reikalauja pasveikinimo. Ypač tokios didelės kaip kažkokie jubiliejai. Per tokias šventes dovanojame ir dovanas, tačiau taip pat galima dovanoti ir kažką simboliško. Paprastai tai yra gėlės. Jeigu gimtadienių metu dovanojate pinigus, vienų jų taip į voką irgi nekišite, taigi, norėsite ir gėlių įdėti.

Savų vestuvių metinės

Labai svarbu nepamiršti per vestuvių metines pasveikinti žmoną, kadangi tai jai yra šventė kaip ir jums, bet gėles paprastai dovanoja vyras žmonai. Tai tradicija, kuri tiesiog laikoma visiška elgesio norma. Tad nepamirškite to ir būtinai pasveikinkite žmoną su šia švente. Kuo didesnis metų skaičius, kuo metinės svarbesnės, tuo gali būti gražesni ir didesni linkėjimai, dovanos, gėlių puokštės.

Moters diena – sveikinti ar ne?

Dėl moters dienos ir sveikinimo ritualų nuolatos kyla nesusipratimai. Vienos moterys teigia, kad nenori, jog būtų sveikinamos. Kitos kaip tik trokšta būti pasveikintos ir įsižeidžia, jeigu negauna gėlių. Vienos moterys nori būtent gėlių, kitos būtent per šią šventę gėlių nenori, jos labiau akcentuoja moterų solidarumų, moterų teises ir laisvą visuomenę. Tad šios dienos pamiršti yra neįmanoma, tačiau ar tikrai reikia sveikinti moteris ir dovanoti joms gėles – tą turite žinoti patys. Moterims, kurios yra jūsų gerai pažįstamame rate, patys žinosite, ar dovanoti gėles, ar ne. O kitoms, kurios nėra artimos, kažin, ar verta dovanoti gėles. Juk dovanos turi būti nuoširdžios.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *