Ką reikia žinoti apie miškų pardavimą?

Lietuvos miškai labai gražūs, tačiau ne vien gamtos grožiu jie tokie populiarūs. Šiuo metu norinčių įsigyti ar parduoti mišką labai daug, miskusupirkimas.lt galima rasti visą su tuo susijusią informaciją. Miškas gali būti puiki investicija, tačiau reikia žinoti ką daryti, kad tokia investicija tikrai atneštų pelno, nes, deja, bet pasitaiko tokių atvejų, kai miškas parduodamas ne tai, kad pelningai, bet nuostolingai.

Miškų supirkimo paslaugaJeigu sukate galva ir nežinote kaip parduoti mišką ir tą padaryti gerai, kad sandoris atneštų piniginę naudą, tai reikia žinoti kaip viską tinkamai atlikti. Kaina, kaina ir dar kartą kaina. Štai, kas svarbiausia. Čia reikia suprasti, kad norint pelno, pirmiausia, reikia išsiaiškinti kokia jūsų turimo miško kaina. Nesuklyskite. Labai daug skelbimų, kuriuose mirguliuoja užrašas, kad superka mišką brangiai ar net galima rasti tokių užrašų, kad superka brangiausiai visoje Lietuvoje, tačiau realybė kiek kitokia. Labai dažnai tai tėra marketinginis triukas pritraukti klientus. Taigi, norint sužinoti kokia tikroji kaina už jūsų turimą mišką, reikia atidžiai rinktis įmonę, kuri superka miškus. Peržvelkite visus atsiliepimus, kokius tik rasite, išsiaiškinkite, kiek laiko įmonė veikia, kokie jos veiklos principai ir pan. Tik patikima ir geros reputacijos įmonė už jūsų turimą mišką sumokės realią rinkos kainą. Šiuo metu naudojantis internetu surasti informaciją miskusupirkimas.lt tikrai nėra sudėtinga.

Sekantis patarimas – pagalvokite ar mišką norite parduoti kartu su turima žeme, kurioje auga medžiai, ar norite parduoti tik patį mišką išsikirtimui. Nuo to taip pat priklauso kaina. Kaip labiau apsimoka? Čia jau reikia viską labai gerai apgalvoti, nes vienareikšmio atsakymo nėra. Vieniems galbūt pelningiau parduoti mišką išsikirtimui, o vėliau žemę sutvarkyti ir tarkim ką nors statyti arba vėl užsodinti mišką, o kitiems geriau iškart gauti didesnę sumą pinigų ir parduoti visą žemę su esančiu mišku.

Pelnas iš miško yra labai geras, tik tam, kad jis būtų toks, kuris atitiks jūsų lūkesčius, reikia tinkamai viską atlikti. Nepamirškite pasidomėti, kokie įstatymai galioja einamuoju momentu ir kaip tinkamai viską padaryti (čia kalbama apie teisinius reikalus). Visais atvejais rekomenduojama kreiptis į specialistus, kurie patars kaip tinkamai investuoti perkant/parduodant miškus ir kaip tinkamai viską atlikti, kad teisiškai nebūtų pažeistos kieno nors teisės. Tai labai svarbu, nes tik viską atlikus taip, kaip priklauso pagal įstatymus, miškas bus parduotas tinkamai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *