Ką reikia žinoti apie plaukų mezoterapiją?

PRPSveiki ir gražūs plaukai yra daugelio moterų siekiamybė, todėl ieškomos įvairios priemonės, kaip turėti tai. Šiuo metu labai populiarėja PRP procedūra, kuri padeda stabdyti plaukų slinkimą, kas suteikia galimybę ataugti sveikiems plaukams. Tuo pačiu pastebimas ir teigiamas poveikis galvos odai, nes galima ją gydyti. Tiesa, su plaukų slinkimo problemomis susiduria ne tik moterys, bet ir vyrai, todėl reikia žinoti, kad mezoterapija plaukams skirta tiek moterims, tiek ir vyrams.

Mezoterapija yra procedūra, kurios metu mažomis adatėlėmis yra suleidžiama tam tikrų injekcijų, kurios teigiamai veikia galvos odą ir plaukų šaknis. Injekcijoms gali būti naudojamos įvairios medžiagos, pavyzdžiui, vitaminai arba paties kliento trombocitais praturtinta plazma, kas dar gali būti vadinama kaip PRP. Tokios procedūros metu plaukų šaknys gauna reikiamų medžiagų, dėl to ir efektas yra labai geras.

Kurias medžiagas pasirinkti, priklauso nuo to, kokia problema yra pas klientą ir ką norima pasiekti. Galima tik pasakyti, kad žmogaus trombocitų plazma yra vienas iš veiksmingiausių būdų pagerinti plaukų būklę. Trombocitai atlieka labai daug svarbių funkcijų tarp kurių ir teigiamas poveikis visai imuninei sistemai, o suleidus į plaukų šaknis aktyvuoja plaukų folikulus ir tuo pačiu skatina jų augimą. Taip pat prie teigiamų poveikių reikia paminėti ir tai, kad trombocitai padeda tam, kad būtų skatinamas kolageno ir elastino gamyba. Dėka to ląstelės geba ilgiau išlikti gyvybingos.

PRP procedūra padeda gydyti nuo plaukų slinkimo, galvos odos problemas bei atstato pažeistus audinius. Taip pat padeda išsaugoti galvos odos elastingumą. Tokia mezoterapija plaukams yra tikras išsigelbėjimas daugeliui žmonių. Jeigu baiminatės dėl šalutinių poveikių, tai tereikia pasikonsultuoti su procedūrą atliekančiais specialistais. Iš tikrųjų tokia procedūra yra saugi, nes suleidžiamos medžiagos yra paimtos būtent iš to paties kliento kraujo. Tiksliau sakant PRP gaunama iš kliento kraujo, kuris paimamas prieš procedūrą. Specialios centrifugos pagalba kraujas išsukamas ir tokiu būdu yra atskiriami tromobicitai, kurie ir yra suleidžiami į galvos odą. Alerginės reakcijos negalimos, nes tai paties paciento trombocitai dėl ko imuninė sistema sureaguoja ne kaip į svetimkūnį ir neatmeta šių medžiagų.

Specialistas, kuris atlieka plaukų mezoterapiją, nustatys kokių medžiagų reikia ir, kiek procedūrų prireiks pasiekti norimą rezultatą. Viskas yra labai individualu, todėl reikia surasti kvalifikuotus specialistus, kurie viską atliks tinkamai. Tuomet plaukai ir vėl bus gražus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *