Ką svarbu žinoti apie dantų implantus?

Kai kuriose pasaulio šalyse, pavyzdžiui, JAV, Šveicarijoje, Švedijoje ir kai kuriose kitose, dantų implantai sriegiami jau ne vieną dešimtmetį, todėl ir Lietuvoje vis didėja susidomėjimas šiuo būdu turėti gražią šypseną. Tai yra labai geras pasirinkimas, tačiau reikia apie juos sužinoti daugiau, kad galėtumėte priimti tinkamą sprendimą.

ImplantaiPirmiausia ką reikia daryti, jei norite daugiau sužinoti apie implantus, tai apsilankyti pas odontologą, kuris teikia tokias paslaugas. Reikia suprasti, kad yra ne viena dantų implantų kategorija, kaip ir specialistų žinios yra skirtingo lygio. Pacientas turi sužinoti, kaip įmanoma daugiau informacijos ir palyginti skirtingus pasirinkimus. Kalbant apie sveikatą, o šiuo atveju dantis, tai yra ne tik sveikata, bet ir grožis, reikia suprasti, kad svarbiausias kriterijus ieškant tinkamų paslaugų turi būti kokybė. Implantavimas nėra paprastas darbas. Tai labai daug žinių reikalaujantis darbas, todėl bet kam patikėti savo sveikatos ir šypsenos grožio negalima.

Kai randamas patikimas odontologas, kuris užsiima dantų implantavimu, reikia apsilankyti konsultacijoje. Tik odontologas įvertinęs jūsų dantų bei dantenų būklę gali pasakyti, ką toliau daryti. Būna ir tokių atvejų, kuomet implantavimo nereikia, todėl nereikia ilgai svarstyti ir tiesiog nueiti į konsultaciją. Jeigu implantavimas galimas, tai reikia specialisto išklausyti apie visus įmanomus dantų atstatymo būdus. Tik sužinoję viską, o taip pat ir kainas, galėsite priimti sprendimą. Jeigu gydytojas rekomenduoja implantus, o pacientui šis pasirinkimas yra tinkamas, tai odontologas sudarys individualų gydymo planą. Labai svarbu žinoti, kad tam tikrais atvejais galima implantą įsriegti ir pritvirtinti per vieną dieną, tačiau jeigu siekiamas itin kokybiškas rezultatas, tai reikia viską atlikti neskubant. Juk dantų implantai nėra paprastas išimamas dantų protezas.

Visa implantavimo eiga yra ganėtinai paprasta, tačiau reikalaujanti ypatingų žinių ir tinkamų metodų parinkimo. Vienas implantas gali būti įsriegiamas per maždaug 30 minučių. Vis dėl to, toks greitas darbas atliekamas tik, kai paciento dantenų ir žandikaulio būklė yra puiki. Kitais atvejais gali prireikti kaulų priauginimo procedūros, o gijimas vyksta iki 7 mėnesių. Taigi, laiko tarpas per kurį gali būti atlikta implantacija svyruoja nuo 1 mėnesio iki 7 mėnesių ar dar ilgiau, priklausomai nuo individualių paciento organizmo savybių ir parinktų gydymo metodų. Norint, kad viskas vyktų sklandžiai, reikia laikytis odontologo nurodymų ir beliks tik sulaukti, kada vėl galėsite plačiai šypsotis.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *