Kaip apsaugoti savo naują iPhone 6s telefoną?

Telefoną saugantys aksesuaraiViena populiariausių šių metų išmaniųjų telefonų tendencijų yra iPhone 6s modelis. Telefonas išties ištaikingas ir jo kaina yra gan didelė, todėl šio modelio savininkai yra stipriai suinteresuoti maksimaliai telefono apsaugai, mat tokio prašmatnaus telefono remonto išlaidos yra ne ką mažesnės, nei naujo, bet ne tokio populiaraus, išmaniojo telefono kaina. Lietuviškose internetinėse parduotuvėse ar mobiliųjų telefonų salonuose iPhone 6s telefonų dėklai yra tvirti, dažnai pabrėžiantys unikalų asmeninį stilių ir pasižymi geru kainos ir aukštos kokybės santykiu. Ieškant paprastesnių alternatyvų, galima rasti didelį pasirinkimą ir užsienio internetinėse parduotuvėse, tačiau yra nemaža nusivylimo tikimybė.

Kokį telefono dėklą pasirinkti?

Telefono dėklo pasirinkimas priklauso nuo asmeninių poreikių – kainos, kokybės, išvaizdos, apsaugos lygio ir pobūdžio. Perkant dėklą iPhone 6s telefonui rekomenduojama negailėti finansinių investicijų į telefono apsaugą, nes telefono remontas gali kainuoti kur kas daugiau nei kokybiškas telefono dėklas. Tačiau jeigu neišvengėte telefono gedimo ar ekrano skilimo ir mąstote apie kitą naują telefono modelį, mob. telefonu supirkimas Vilniuje siūlo geras ir protingas kainas.

Telefonų dėklai gali būti įvairių tipų. Vieni populiariausių ir pigiausių – tai silikoniniai telefonų dėklai, apsaugantys telfono nugarėlę. Jie pasižymi ilgaamžiškumu, yra populiarūs dėl savo žemos kainos, medžiagos bei didelio dizaino pasirinkimo. Tai nėra pats saugiausias pasirinkimas, nes viena svarbiausių dalių – telefono ekranas – lieka neapsaugota, o telefono ekrano skilimas yra vienas dažniausiai šiandien sutinkamų mobiliųjų telefonų gedimų. Norint apsaugoti telefono ekraną, rekomenduojama įsigyti apsauginę plėvelę, kurios beveik nematyti, tačiau jos pakankamai aukštas apsaugos lygis gali Jums sutaupyti nemažą sumą pinigų.

Mažiau populiaresni yra atverčiami telefono dėklai. Jie apsaugo ne tik telefono nugarėlę, bet ir ekraną. Tokio tipo dėklų kaina priklauso nuo medžiagos, iš kurios šis pagamintas. Jie gali būti tiek medžiaginiai ar plastikiniai, tiek ir odiniai. Tokia telefono apsauga sušvelnina smūgius bei apsaugo ekraną nuo įbrėžimų, todėl kartu su apsauginės plėvelės sąjunga tai yra aukščiausios apsaugos lygis.

Anksčiau buvę labai populiarūs, šiandien įmaunami telefono dėklai yra beveik nebeperkami. Žmonėms tapo nepatogus įmovimo procesas, kuris užima daugiau laiko nei naudojant silikoninė ar atverčiamą dėklą. Šie dėklai nėra labai brangūs, tačiau atsakingai pasirenkant jie gali suteikti nemažą apsaugą naujam Jūsų telefonui.

Šiandien unikalų dizainą galima suderinti su aukšta kokybe ir apsauga, todėl galite nesunkiai surasti sau patinkantį ir Jus atskleidžiantį telefono dėklą, o jei vis dėlto nepavyko tokio surasti, visada yra galimybė telefono dėklo dizainą užsakyti pagal individualius poreikius.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *