Kaip įrengti drabužinę ir vaikų kambarį?

BaldaiJeigu nutarėte savo namuose įsirengti drabužinę, teks gerokai pasukti galvą arba pasikonsultuoti su specialistais, kokio dydžio, stiliaus bei kitų parametrų ji turėtų būti. Sakoma, jog dauguma žmonių nevilki daugiau nei pusės savo turimų drabužių, nes tiesiog jų… nemato! Tinkamai įrengtos drabužinės šią klaidą ištaiso, nes jos dėka galite matyti visus savo turimus drabužius. Drabužines kuriantys dizaineriai rekomenduoja permatomus negilius stalčius tam, kad matytumėte, kas jų viduje, o juose laikomi megztukai nesusiglamžytų. Dar viena patogios drabužinės savybė – įsižiebianti lemputė, kuri leidžia aiškiai matyti rūbų spalvas, o tai palengvina drabužių derinimą ir neleidžia pamiršti jau turimų rūbų.

Taip pat, įsirengiant drabužinę, rekomenduojama nemažą jos dalį skirti turimai avalynei. Tai ypač patogu, nes jeigu iki šiol avalynę laikėte dėžėse ar, priklausomai nuo metų laiko, prie namų durų, drabužinėje galėsite matyti visus turimus batelius, basutes, ilgaaulius ir t.t., kurie leis vos per kelias sekundes išsirinkti šiai dienai skirtus avėjimui batus. Jeigu namuose gyvenate su vaikais ar kitais žmonėmis, labai patogu kiekvieno šeimos nario batus sustatyti šalia, o ne ieškoti reikiamos poros, bendroje teritorijoje, kurioje paliekate batus.

Vaikų kambario spintos – dar vienas dažnas pasirinkimas, namus įrenginėjančiai šeimai. Vaikų kambaro spintos dažniausiai pasirenkamos ryškios, erdvios, kuriose telpa visiems metų laikams skirti vaikų drabužiai. Vaikų spintos kaip ir aplinkiniai baldai kambaryje pasirenkami žaismingi ir šviesūs, vaikams suteikiantys jaukumo įspūdį. Vaikų avalynę yra labai patogu laikyti krepšiuose, kuriuose galite sugrupuoti skirtingiems sezonams skirtus batus ar tiesiog vietos nerandančius daiktus.

Jeigu neesate tikri, kokio stiliaus, iš kokios medžiagos pagamintos vaikų kambario spintos ar drabužinės norėsite, visuomet galite pasikonsultuoti su spintų gamybos įmonėje dirbančiais konsultantais ir specialistais, kurie suteiks išsamią informaciją ir supažindins su turimais spintų gamybos pasiūlymais. Jeigu ieškote netradicinio, išskirtinio sprendimo – pagal jūsų pageidavimus, sukurto stiliaus spintos ir drabužinės taip pat gali būti pagamintos.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *