Kompiuterių kursai – pradedantiesiems ir pažengusiems

Ar žinojote, jog kompiuterių kursai gali vykti nuotoliniu būdu, todėl mokytis galite net neišėję iš namų, keliaudami, atostogaudami ar gyvendami užsienyje! Tai – itin patogus būdas visiems, negalintiems skirti pakankamai laiko įprastiems kursams, kurie vyksta kitame mieste, esate užsiemęs ar gyvenate užsienyje. Nuotoliniu būdu galite išmokti naudotis tokiomis programomis kaip „Photoshop“, „CorelDraw“, „Movie maker“, „3D's MAX“ ir kitomis. Mokymai vyksta lietuviškai įgarsintomis video pamokomis, kuriose detaliai nupasakojami žingsniai ir paaiškinimai, ką besimokančiajam reikia daryti.

KursaiVisiems norintiems taip pat yra organizuojami įprasti mokymų kursai Klaipėdoje, į kuriuos kviečia profesionalūs dėstytojai. Čia galite išmokti naudotis įvairiomis kompiuterinėmis programomis, kurios leidžia išmokti kurti internetinius tinklapius, braižyti brėžinius, kurti interjerų bei landšaftų vizualizacijas, trimatį vaizdą, animaciją, dirbti su nuotraukomis ir vaizdais, maketuoti, užsiimti skaitmenine tapyba. Taip pat organizuojami kursai pradedantiesiems kompiuterių vartotojams. Jų metu išmokstama naudotis internetu, kurti tekstinius dokumentis su „Microsoft word“ programa, skaičiuoti ir įvesti įvairias formules į „Excel“ dokumentus ir pan. Pastarieji kompiuterių kursai dažniausiai rekomenduojami vyresnio amžiaus žmonėms. Jie gali tapti puikia dovana jūsų artimajam, kuris iki šiol nesinaudojo kompiuteriu, tačiau tai pelengvintų jo gyvenimą.

Išmokus naudotis tam tikromis kompiuterinėmis programomis, įsigilinus į jų teikiamą naudą visuomet galite pradėti užsiimti papildoma veikla, nuotoliniu ar įprastu darbo būdu. Šiais laikais įmonėms pravartu samdyti laisvai samdomus darbuotojus, paskirti jiems darbo terminą ir laukti rezultatų. Tokia veikla gali tapti papildomu pajamų šaltiniu, o jeigu ji – sėkminga, net ir pagrindiniu darbu. Nenustojus tobulėti ir besigilinant į įvairias programas, galima išmokti be galo daug naujų dalykų, kompiuterinių inovacijų, kurios atveria didesnes galimybes.

Taigi, jei svarstote, kokia papildoma veikla užsiimti, ko naujo išmokti ar ką padovanoti vyresnio amžiaus draugams bei giminaičiams – kompiuterių kursai gali tapti puikia ir naudinga dovana. Užsisakius bet kurią nuotolinio mokymo kurso programą, dovanų gausite video kursą, pasakojantį, kaip galima papildomai užsidirbti namuose, mokant naudotis įvairiomis dizaino programomis.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *