Kaip išsirinkti grindjuostes?

Namų interjeras yra labai svarbus daugeliui žmonių, kurie nori gražių namų, todėl didelį dėmesį jie skiria grindims ir durims. Yra viena detalė, kuri jas jungia, tai – mdf grindjuostes. Žinoma, galimi įvairūs variantai, kai dera grindjuostės ir vidaus bei lauko durys arba derinama grindjuosčių spalva prie grindų spalvos, o durys yra kitokios spalvos ir pan. Ką reikia žinoti apie grindjuostes?

Yra tam tikri patarimai, kurie leidžia paprastai pasirinkti tinkamus variantus. Jeigu nemokate derinti grindų, durų ir grindjuosčių spalvų, tai rinkitės taip vadinamą patį saugiausią variantą. Tai – durų ir grindjuosčių derinimas prie sienų. Tokiu atveju durys susilies su siena ir visa erdvė atrodys suderintai. Tuomet galima rinktis įvairius paveikslus ar sienų dekorą, kurie papildys vientisą erdvę ir suteiks spalvų.

GrindjuostėsKitas, bet jau sudėtingesnis derinimo variantas, – derinti grindjuostes prie sienų. Tokiu atveju grindjuostės turi būti tokios pačios spalvos, kaip sienos. Tuomet kyla klausimas, kaip derinti duris ir grindis? Tokiu atveju reikia duris derinti prie grindų. Pasirinkus tokį variantą gausite įdomesnį vaizdą, nei aukščiau paminėtas, nes grindjuostės susilies su sienomis, o išryškės durys ir grindys. Tiesa, šis variantas labiau tinkamas didesnėms ar didelėms erdvėms, nes toks pasirinkimas suskaidys mažą erdvę ir ji atrodys mažesnė, nei yra iš tikrųjų.

Kitas galimas pasirinkimas, kai grindjuostės yra tokios pačios spalvos kaip ir durys. Tokiu atveju sienos ir grindų spalvos gali skirtis. Tiesa, ne visiems vizualiai gražiai atrodo toks derinys, kai yra daug skirtingų spalvų, tačiau tai galimas variantas, kai mdf grindjuostes prideriname prie durų. Galimi įvairūs variantai, tačiau tai yra patys populiariausi.

Kartais nežinoma ar lauko durys turi būti derinamos prie grindjuosčių ar grindų ir sienų. Reikia žinoti, kad čia taip pat galimi įvairūs variantai. Saugu būtų derinti lauko duris ir grindjuostes ar grindų spalvas, tačiau mokant suderinti visas kitas spalvas, pavyzdžiui, baldų ir pan., tai galima rinktis ir visai kitų spalvų derinius.

Nors daugeliui iš pradžių atrodo, kad grindjuostės yra tik maža smulkmena, tačiau, kai ateina laikas jas rinktis ir derinti, tai iškyla labai daug klausimų. Štai tuomet ir reikalingi patarimai, kurie padės tinkamai pasirinkti grindjuostes bei jas priderinti prie kitų kambario daiktų. Tik suderinus viską iki smulkmenų, galima bus džiaugtis užbaigtu interjero kūrimu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *