Kuo po statybinis valymas skiriasi nuo paprasto?

Kuo po statybinis valymas skiriasi nuo paprasto ir kodėl kartais jį vertėtų patikėti profesionalams?

Kokios dažniausios problemos?

Po remonto norima kuo ilgiau džiaugtis naujais paviršiais – parketlentėmis, naujomis plytelėmis, marmuriniais paviršiais. Tačiau statybinės medžiagos dažnai būna tiesiog pridžiūvę prie jų. Svarbiausia užduotis tampa, kaip nugramdyti šiuos likučius ir nepažeisti naujų grindų, sienų, baldų.

Reikėtų nusiteikti, kad namų valymas po remonto užtruks tikrai ne vieną valandą. Pirmiausia reikės pašalinti statybinių medžiagų likučius, išvalyti lubas sienas ir grindis sausuoju bei drėgnuoju būdu, tikriausiai, netgi ne vieną kartą. Tada su specialiais valikliais teks imtis dažų, cemento likučių šveitimo ant langų, sienų, grindų. Net ir turint visas reikalingas priemones, tokie darbai vienam žmogui vidutinio dydžio name užtruks daugiau nei vieną dieną. O juk taip norisi džiaugtis atsinaujinusiu gražiu ir jaukiu būstu kuo greičiau! Vertėtų pasidomėti valymo paslaugas teikiančiomis įmonėmis, kurioms po statybinis valymas yra kasdienybė, o kelių žmonių komanda darbus atlikt žymiai sparčiau.

Geras sprendimas – įmonės atliekamas postatybinis valymas

Nusprendus kreiptis į įmonę ir ieškant tinkamiausios, verta išsiaiškinti kainas. Reikėtų klausti, kokie darbai įeina į tam tikrą siūlomą kainą. Jeigu kaina yra labai maža, galbūt ir darbų apimtys bus gan siauros.

Labai svarbu, kad įmonė būtų patikima – vykdytų savo įsipareigojimus laiku, laikytųsi konfidencialumo. Štai valymo įmonė „Tavo Švara“ savo klientams garantuoja visišką diskretiškumą. Po remonto, namų šeimininkai gali išvažiuoti pailsėti, kol profesionali valytojų komanda plušės jų namuose. Valymo darbai atliekami net ir savaitgaliais, prisitaikoma prie individualaus kliento grafiko. „Tavo Švara“ darbuotojai turi ilgametę patirtį, todėl naudoja tik efektyvius, kiekvienam paviršiui individualiai skirtus valiklius. Tai garantuoja, jog po valymo neliks nė mažiausio įbrėžimo. Be to, bus išvalyti langai, baldai, kilimai ir sunkiai prieinamos vietos. Ne visiškai pašalintos dulkės po remonto ilgainiui gali alergizuoti, todėl verta jas kruopščiai išvalyti. www.tavosvara.lt komanda profesionaliai darbuojasi Vilniuje ir Panevėžyje.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *