Kaip rasti kokybiškas transporto paslaugas?

Krovinių pervežimą siūlančių kompanijų rinkoje yra labai daug ir pasirinkti partnerį ilgalaikiam bendradarbiavimui kartais gali būti pakankamai sudėtinga. Dauguma įmonių skelbia apie savo patirtį, kokybiškas paslaugas, dėmesį klientams ir patrauklias kainas, tad vien iš jų aprašymų neįmanoma susidaryti tikrą vaizdą apie jų tinkamumą. Tai kuo gi skiriasi logistikos kompanijos ir kaip tarp jų išsirinkti geriausius?

Nors iš pirmo žvilgsnio transporto paslaugos yra pakankamai paprastos – paimti krovinį iš taško A ir nuvežti į tašką B, tačiau už to stovi kur kas daugiau procesų. Štai keli kriterijai, kurie gali padėti išsirinkti profesionalius ir patikimus vežėjus:

Transporto paslaugos• Transporto parkas. Jei vežėjas turi bent kelių rūšių transporto priemones, kurios leidžia pasiūlyti platesnį paslaugų spektrą, tai nurodo į aukštesnę jo kvalifikaciją ir suteikia daugiau lankstumo.

• Įmonės amžius ir atsiliepimai. Tai kiek vežėjas dirba transporto paslaugų srityje, parodo jo patirtį ir gebėjimą tinkamai tvarkyti verslą. Atsiliepimai visais laikais buvo tinkamas būdas įvertinti tiek įmonės klientų lygį tiek ir jų pasitikėjimą. Rimtų įmonių teigiami įvertinimai parodo aukštą profesionalumo lygį.

• Pristatymo terminai. Pervežimų srityje laiku pristatytas krovinys yra vertinamas labiau už viską, tad rimti vežėjai įsipareigoja atlikti darbus per iš anksto sutartą terminą.

• Galimybė pasiūlyti dalinių krovinių gabenimą. Kai kurios įmonės apsiima vežti tik pilnus krovinius, kas gerokai palengvina jų darbą, tačiau tikrai profesionalios kompanijos neatsisako padėti savo klientams su daliniais pervežimais, nes yra sukaupę pakankamai patirties, kad galėtų valdyti ir sudėtingesnius projektus.

• Pasiūlymų ir reikiamų dokumentų paruošimo laikas. Nors atrodo gan nereikšmingu faktoriumi, tačiau jei įmonė sugeba greitai ir tinkamai paruošti visus dokumentus ir greitai pateikti pasiūlymus, tai daug pasako apie jos efektyvumą ir tinkamai sudėliotus procesus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *