Ką reikia žinoti perkant padangas internetu?

BmwPirkimas internetu užkariauja vis daugiau sričių. Patogiu apsipirkimu neišeinant iš namų jau naudojasi ne tik ieškantys drabužių ar avalynės, bet ir specifinių prekių, tokių kaip automobilių padangos. Aptarkime, ką reikia žinoti perkant šias prekes internetu.

Prekių paieška

Užsukus į padangomis prekiaujančią internetinę parduotuvę tikrai galima pasimesti tarp prekių gausos. Juk tai labai plati prekių kategorija. Norėdami greičiau ir lengviau rasti jums reikalingas padangas, naudokitės prekių paieškos funkcijomis. Pagrindiniai filtrai, pagal kuriuos galite pasirinkti padangas yra jų sezoniškumas, plotis, aukštis, skersmuo. Taip pat dauguma internetinių parduotuvių naudoja ir papildomus filtrus (dažniausiai jie būna skiltyje „detali paieška“). Čia galėsite pasirinkti netgi savo automobilio markę. Pavyzdžiui, filtre įrašius „bmw“, bus rodomos šios markės automobiliams tinkamos padangos.

Padangų gamintojai

Jei manote, kad internetu galima įsigyti tik žymių gamintojų padangas, labai klystate. Internetinėse parduotuvėse galite rasti ir ne tokių populiarių prekinių ženklų pigesnes padangas.

Garantijos padangoms

Perkant internetu naujas padangas, suteikiama tokia pati gamintojo garantija kaip ir perkant fizinėse parduotuvėse. Dažniausiai garantinis laikotarpis yra du metai. Tačiau jei ketinate įsigyti restauruotas padangas, pasidomėkite, kokias garantijas internetinė parduotuvė suteikia šiuo atveju.

Apmokėjimas

Dauguma internetinių parduotuvių suteikia galimybę apmokėti ne tik internetine bankininkyste užsakant prekes, bet ir grynaisiais, kai pirkiniai pristatomi kurjeriu. Tad jei baiminatės mokėti iš anksto, galite rinktis pastarąjį variantą.

Padangų grąžinimas

Kaip ir visoms kitoms prekėms, taip ir padangoms galioja vartotojų teisių nustatytas 14 dienų grąžinimo terminas. Tik nepamirškite, kad norint grąžinti prekes, būtina pristatyti pirkimą įrodančius dokumentus (čekį, bankinio pavedimo išrašą). Pirkėjams iš tiesų sudaromos pačios palankiausios sąlygos pirkti internetu. Tad jei dar nesate pasinaudoję šiomis naujovėmis, būtinai tai išbandykite.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *