Mitai ir faktai apie kvepalus

Skoningi kvepalai leis Jums puikiai atrodyti net ir tokiomis dienomis, kai nesinori puoštis. Paprasčiausiai nuostabiai jus gaubiantis aromatas ir gali būti pats svarbiausias dalykas Jūsų aprangoje, Jūsų stiliuje.

KvepalaiO kadangi tiek kvepalai moterims, tiek kvepalai vyrams yra tokie įvairūs bei skirtingi – ieškant reikia kuo daugiau dėmesio skirti lyginimui, informacijai, kuri padeda rasti kokybę, kurios reikia.

Aptarsime pačius svarbiausius niuansus, kuriuos reikia žinoti renkantis kvepalus ir tuo pačiu netikėti mitais.

1. Mitas – kvėpinti galima tik odą.

Kvėpinti galite bet ką, ką tik norite. Tik dažniausiai ant odos kur kas geriau skleidžiasi aromatas. O tuo tarpu ant drabužių – jis kur kas ilgiau laikosi. Taigi, kinta kiekvieno žmogaus poreikiai bei pasirinkimas.

2. Mitas – geros kokybės kvepalai yra labai brangūs.

Tikrai nebūtinai. Tačiau tam tikrai kokybei padaryti reikalingi ir geros kokybės ingredientai, kurie dažniausiai kainuoja daugiau. Tokiu atveju galiausiai kvepalų kaina išauga ir tai paskatina mokėti daugiau, tačiau būti ramiu, kad aromatas ilgai laikysis.

3. Mitas – reikia sekti kvepalų madas.

Kaip ir drabužių mados, taip ir kvepalų mados yra prastas pasirinkimas. Paprasčiausiai jos nuolatos kinta ir ne visada tai, kas pristatoma kaip madinga – geras pasirinkimas. Juk kiekvienas žmogus turi rasti variantą, kuris labiausiai tinka jam. Tokiu atveju aromatas tiks ir patiks.

4. Mitas – feromonai kvepaluose yra nesąmonė

Tikrai kvepaluose labai dažnai dedami feromonai, kurie padeda tinkamai atsiskeisti kvapui. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori, kad aromatas būtų ne tik kokybiškas, tačiau taip pat ir traukiantis priešingas lytis. Štai tokius aromatus su šiuo priedu Jums ir siūlome išbandyti. Esame tikri, kad rezultatas pranoks lūkesčius.

5. Mitas – kvepalai yra kategorizuojami pagal lytis

Kvepalai moterims labai puikiai tinka ir vyrams. Tai nėra rodiklis. Paprasčiausiai pastebima, kad vieni aromatai labiausiai patinka moterims, o kiti vyrams, tad dėl to dažniausiai jie ir yra klasifikuojami pagal tai – kokiai lyčiai naudojami. Tačiau pats skirstymas nėra visiškai tikslingas, kadangi svarbiausia, kad aromatas patiktų Jums.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *