Kaip vertimai padeda pagerinti internetinės svetainės matomumą?

VertimaiAr dirbate įmonėje, kuri siekia plėstis į vieną ar daugiau tarptautinių rinkų? Galbūt pastebėjote, kad jūsų internetinė svetainė nesulaukia didelio svetainės srauto, kokio jūs tikėjotės. Visai nenuostabu, kad tobulėjančios technologijos leidžia pasiekti tarptautinę auditoriją ir užtikrinti sėkmingą įmonės augimą. Vis daugiau įmonių stengiasi plėstis į tarptautinę rinką, todėl įmonės darosi sunkiau išsiskirti iš kitų. Tačiau patobulinus svetainės SEO, bus didesnė tikimybė, kad jūs būsite reitinguojami aukštesnėse pozicijose.

Paieškos sistemos apdoroja vertimus

Jeigu turite internetinę svetainę ir joje pateikiate turinį keliomis kalbomis, tuomet SEO reitingas yra aukštesnis, nes išversta svetainės versija turi daugiau unikalių nuorodų. Gaunamas srautas kiekvieną dieną, taip pat padeda pagerinti svetainės matomumą.

Kaip reikėtų prisidėti prie geresnio matomumo?

Jeigu jums buvo atliktos vertimų paslaugos, tuomet kiekvienai nuorodai turite sugalvoti išmintingą formatą. Jūs turite įsitikinti, kad nuoroda padės tarptautiniams klientams lengviau rasti svetainę savo gimtąja kalba. Išverstoms versijoms galite naudoti unikalias domeno galūnes, tarkime imone.de, imone.pl, imone.lv ir t.t arba imone.lt/pl, imone.lt/lv ir taip toliau. Tokiu būdu, paieškos sistemos nebaus jūsų už pasikartojantį turinį ir pagerins jūsų bendrą SEO reitingą.

Didesnis lankytojų srautas prisideda prie SEO

Didžioji dalis interneto naudotojų yra labiau linkę pirkti prekes ir paslaugas iš tų įmonių, kurios pateikia turinį jų gimtąja kalba. Interneto vartotojai dažniausiai informacijos, prekių ir paslaugų, ieško savo gimtąja kalba. Tai reiškia, kad jeigu naudosite tik vieną kalbą, negalėsite plėstis į tarptautinę rinką ir nesulauksite didesnio klientų srauto. Reikia nepamiršti, kad vertimai turėtų būti atlikti profesionalių vertėjų, kad turinyje nebūtų jokių klaidų ir lankytojai galėtų lengvai suprasti tekstą.

  • Profesionalūs vertimo biurai gali nustatyti populiariausius vietinius raktinius žodžius, kurie yra naudojami jūsų tarptautinėje auditorijoje.
  • Remdamiesi raktinių žodžių tyrimu, tekstas bus išverstas ir pritaikytas pagal SEO.
  • Optimizuodami išversta turinį, jūs galėsite pasiekti tarptautinę auditoriją ir sulaukti didesnio paieškos srauto.
  • Nepamirškite išversti savo tinklaraščių į kitas kalbas, kad padidintumėte vidinės internetinės svetainės nuorodų skaičių.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *