Ko tikėtis planuojant laidotuves?

Paminklai VilniujeLaidotuvių planavimas gali būti emocingas ir sudėtingas procesas. Planuodami laidotuves susidursite su daugybe klausimų ir rūpesčių. Reikia apsvarstyti daugybę veiksnių – nuo to, kur norite palaidoti savo artimąjį, iki to, kokių laidotuvių apeigų norėtumėte. Vienas iš svarbiausių aspektų yra tai, kur planuojate palaidoti savo artimąjį arba palaidoti jo palaikus. Priklausomai nuo to, kur gyvenate, taip pat gali būti svarbu, kur iš pradžių bus palaidoti jūsų mylimo žmogaus palaikai. Taip yra todėl, kad kai kuriose kapinėse tam tikruose regionuose gali būti reikalaujama tam tikrų sąlygų arba kainų už laidojimo vietą. Tai apima tokius dalykus kaip sklypo dydis, kaip dažnai jį turi prižiūrėti žemės prižiūrėtojai, kokią dirvą reikia palaikyti drėgną ir kt. Todėl, jei nesate tikri dėl kurio nors iš šių dalykų, geriausia iš anksto pasikalbėti su vietos laidojimo namų konsultantu, o ne rizikuoti vėliau. Paminklai Vilniuje už gerą kainą.

Kur planuoti laidotuves?

Dažniausiai yra du būdai, kaip planuoti laidotuves ir laidoti savo artimąjį: tradicinis ir netradicinis. – Tradicinis: Tai yra, kai laidojimo namai yra pasamdomi veikti kaip jūsų artimo žmogaus testamento vykdytojas ir organizuoti laidotuves. Tai labiausiai paplitęs laidotuvių tvarkymo būdas Jungtinėse Valstijose. – Netradicinis: Dauguma žmonių, kurie renkasi šį būdą, stengiasi sumažinti išlaidas, bet tuo pat metu gauti norimą ceremoniją. Tai apima laidotuves krematoriume, kai kūnas išleidžiamas, bet palaikai negrąžinami šeimos nariams. Pasirinkimui, kur laidoti savo artimąjį, įtakos gali turėti ir tai, kur jis gyveno mirties metu. Jei jūsų mylimas žmogus gyveno slaugos namuose, slaugos įstaigoje, senelių bendruomenėje ar kitokio tipo lėtinės priežiūros įstaigoje, tai gali būti svarbus veiksnys.

Paminklai ir kapai

Jei nuspręsite laidoti savo artimąjį, reikia nepamiršti kelių dalykų, susijusių su pasirinkto antkapio ar kapo tipu. – Įsitikinkite, kad kapas ar kapavietė yra geros būklės. Jei jo būklė prasta, gali tekti jį remontuoti arba nuleisti antkapį. – Nelaidokite kūno toje vietoje, kur yra stovinčio vandens arba kur dirvožemis yra per drėgnas. – Planuodami laidotuves atsižvelkite į kapo ar kapavietės vietą. Ar jis yra judrioje, ar gyvenamojoje vietovėje? Ar jis yra netoli kitų kapų ar paminklų? Ar yra didelis medis, kuris gali padidinti vandalizmo riziką?

Pagalba atliekant apeigas

Jei jūsų artimasis buvo religinės institucijos narys, tikėtina, kad sulauksite vietos kunigo ar rabino pagalbos atliekant įvairias apeigas, pavyzdžiui, kūno perlaidojimą. Jei mirusysis nebuvo religinės institucijos narys, jums gali tekti susirasti vietos pastorių ar kitą religinį vadovą, kuris padėtų atlikti kūno laidojimo apeigas. Kapų plokštės kainos ir rinkos naujienos. Jei nežinote, kam skambinti ar ką sakyti, yra daug telefono numerių ir interneto svetainių, kurios gali padėti surasti žmogų jūsų vietovėje.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *