Krovinių pervežimai į Angliją: ką veža emigrantai

Pervežimo bendrovėms, tokioms kaip Kigis, kartais tenka vežti ne tik didelius pramoninius krovinius, bet ir mažesnius krovinius, kurie yra aktualūs mūsų didelei tautos daliai, emigravusiai gyventi svetur. Nemažai lietuvių sparnus suglaudė Anglijoje ir ten ir įsikūrė. Tačiau siuntos iš Anglijos į Lietuvą ir atvirkščiai vis dar yra labai populiarios – juk ryšiai su Lietuva nėra nutraukiami. Ką dažniausiai veža emigrantai?

Maistas

KigisNors ir skambės keistai, bet dažnai krovinių pervežimai į Angliją iš Lietuvos reiškia maisto siuntas. Iš tiesų, lietuviai, gyvenantys svetur, neretai labai ilgisi lietuviško maisto, dėl to stengiasi iš visų jėgų tą maistą gauti ir turėti jį, kokį atsimindavo savo šalyje. Lietuviams pritrūksta tikrų lietuviškų dešrų, grietinės, varškės, taip pat varškės sūrelių, tikros juodos duonos ir kitų dalykų, kuriuos mitybos specialistai pasiūlytų pasidėti į šiukšlių dėžę. Deja, tai mūsų nacionalinis identitetas ir mes be tokio maisto negalime gyventi, nors dažnai jo ir nevalgome. Jeigu emigrantams toks maistas primena namus, jie natūraliai ir nori to maisto vis paragauti, paskanauti. Tad smagu su tokiu maistu ir dardėti mikroautobusu į Angliją. Lėktuve juk nesiskraidinsi, nes ir brangu bus, ir kai ko į saloną neštis negalima. O siuntų pervežimai išlieka daug pigesnis pasirinkimas, nes bagažo kiekis, dydis, svoris bei pobūdis nėra taip griežtai ribojamas.

Visas gyvenimas, išvykstant pirmą kartą

Aišku, didžiausių krovinių pervežimai į Angliją aktualūs tiems, kas tiesiog pirmą kartą išsikrausto į Angliją ir ten savo gyvenimą bei jo planus dar tik pradeda pačioje pirmiausioje stadijoje. Taigi, tokiems žmonėms tenka vežtis viską: asmeninius daiktus, elektroniką, maistą, drabužius ir kažką, kas bus būtina pirmai pradžiai. Jie daugiau negu bet kurie kiti žmonės vežasi maisto, nes galbūt mano, kad pradžioje kažką bus daug sunkiau gauti ir nusipirkti, ypač, kol dar nebus pasiektas finansinis stabilumas.

Lauktuvės

Taip pat vežamos ir lauktuvės. Į Lietuvą siunčiami užsienietiški saldumynai namie likusiems artimiesiems. Į Angliją kaip lauktuvės keliauja tos pačios dešros, gintaro gaminiai ir kita atributika.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *