Kokiais būdais galima papuošti savo marškinėlius?

Marškinėliai su spaudaNorite suteikti daugiau įdomių detalių savo įvaizdžiui ar tiesiog norite nustebinti artimuosius ar draugus? Tokiu atveju gali būti užsakoma spauda ant marškinėlių. Tai vienas originaliausių ir paprasčiausių būdų norint sukurti kažką įdomaus. Tokie marškinėliai tinkami tiek vilkėti kasdien, tiek ir pasipuošti tinkamomis progomis ar norint įteikti kaip originalią dovaną.

Šiuo metu spauda ant pasirinktų drabužių atliekama tam tikrais metodais. Pavyzdžiui, vienas iš populiariausių – termo plėvelė ir presavimas. Norint pigiausio varianto, šis būdas puikiai tiks, nes tai mažiausiai investicijų reikalaujantis būdas perkelti spaudą ant audinio. Tokios spaudos gamintojas išpjaus norimo dydžio ir užrašo ar vaizdo plėvelę ir įkaitinto preso pagalba jį priklijuos prie audinio. Viskas vyksta greitai ir per keliolika sekundžių jūs jau turėsite reikiamą užrašą ar paveikslėlį ant marškinėlių. Tiesa, toks būdas netiks, jei norima daug ir įvairių spalvų.

Yra ir kitas būdas. Tai šilkografinė spauda. Tai technologija, kuri leidžia sukurti itin patvarų užrašą ar paveikslėlį. Šį metodą dažnai renkasi įmonės, kurios nori taip papuošti savo logotipu įmonės darbuotojų aprangą. Reikia paminėti, kad tokia spauda gali atlaikyti daugybę skalbimų ir džiovinimų. Tiesa, tai nebus pigiausias būdas papuošti savo marškinėlius. Vis dėl to, jei reikia tokios spaudos, kuri gali įveikti daugkartinius skalbimus ir džiovinimus elektrinėje džiovyklėje, tai galite neabejoti ir rinktis tokį būdą.

Norintys išskirtinio stiliaus detalės, turėtų rinktis siuvinėjimą ant marškinėlių. Tai išskirtinis dekoravimo būdas, kuris leidžia sukurti originalų rūbą. Nors šiam dekoravimo būdui nereikia tiek daug technikos, kiek aukščiau minimiems būdams, tačiau reikalingos siuvinėjimo staklės. Tai nėra pigus būdas, tačiau ieškant išskirtinumo, reikia rinktis tokį būdą.

Norint pasirinkti tinkamai, reikia pagalvoti, kam bus skirti marškinėliai. Vienoks sprendimas gali būti priimamas, kai reikia pasipuošti šmaikštų užrašą turinčiu rūbu einant į draugo gimtadienį ir visai kitoks norint derinti prie stilingos aprangos einant į meno parodą. Visa

spauda ant marškinėlių skirstoma į įvairias rūšis. Jūsų užduotis – pasirinkti tinkamiausią. Pagalvokite apie jos paskirtį. Galbūt jums reikia tinkamo užrašo, o galbūt norite gražios nuotraukos? Galbūt ieškote originalios dovanos savo vyrui ar žmonai? Su šiuolaikinėmis spaudos technologijomis galimi įvairūs variantai. Galima įgyvendinti bet kurią jūsų idėją. Tiesa, renkantis spalvas, reikėtų sužinoti, kuris spaudos uždėjimo būdas jums labiausiai tiktų. Visa kita – lengvai įgyvendinama.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *