Kosmetinis remontas pakels buto vertę

Langai TIKSButas, kurį pirkome pavasarį, dabar atrodo visiškai naujai. Sudėti geri TIKS langai, išklota kiliminė danga, viskas tinka gyvenimui be rūpesčių. Nutarėme įsigytą butą pirmiausiai paremontuoti ir išnuomoti. Tai buvo tik vadinamasis kosmetinis remontas, todėl buvo atlikti tik keli patobulinimai, tačiau jei gerokai pakeitė visą buto vaizdą. Brangiausiai kainavo turbūt būtent langai, kurie buvo pakeisti, sudėti nauji plastikiniai.

Langai

Daugiausiai kainavo langai, nes iškart dėjome tokius, kurie galiausiai atsipirktų. Ne, antrą kartą mes jau jų nekeisime. Jie iškart sudėti visi geri. Vieni (kartu su balkonu) žiūri į rytų pusę. Kitų dviejų kambarių ir virtuvės jie žiūri į vakarus. Iš viso šeši dideli langai ir vienos balkono durys. Smagu žinoti, kad bus šilta bei gera, kai tokie TIKS langai yra, ne tik mums, bet ir būsimiems nuomininkams.

Sienos lubos ir grindys

Taip pat svarbu ir tai, kad pakeitėme grindis, sienas, lubas. Pakeitėme juos tik estetiškai. Prieš pradedant čia gyventi, butas atrodė klaikiai. Visur luposi siaubingi seni supeliję tapetai, čia metų metus nebuvo niekas remontuota. Dabar atrodo viskas kaip nauja. Viską tiesiog išbalinome baltu glaistu ir tapetais. Butas, kuris šiaip jau yra gana tamsus, tapo labai šviesiu ir jaukiu. Šviesa visada kris mums tiesiai į veidus, ir čia bus labai gera bei patogu dirbti. Prie baltų sienų tinka visi baldai, viskas prie jų atrodo gražu.

Baldai

Teko išgabenti beveik visus siaubingus senuosius baldus. Pasilikti galima dabar tuos, kurie iš tiesų geri, tinkami naudojimui. Bet taip atrodo tik kelios senos kėdės, vienas senas stalas. Vėliau šiuos baldus bus galima restauruoti ir taip gyventi bus daug smagiau. Kol kas baldai atrodo gerai, jie puikiai tinka šiame bute. Turime iš viso aštuonias ąžuolines kėdes, tris stalus, keturias spintas, penkias mažas komodas. Butas atrodo gražiai, tokiame norėtųsi gyventi turbūt kiekvienam. Be to, jis yra pačiame centre. Šiuo metu studentai dar nežino, į kokius miestus jie įsikraustė. Tačiau greitu metu jiems reikės pradėti ieškotis būsto. Manau, kad kaip tik tuo metu ir būtų galima išnuomoti šį butą. Kadangi visi kambariai yra izoliuoti, nėra pereinamų, tai visi gali gyventi skirtinguose kambariuose ir turėti savo privatų gyvenimą. Tai gera vieta tiek studentams, tiek normalaus gyvenimo centre trokštančiai šeimai ar jaunai porai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *