Su mikroautobusu – per Lietuvą

Savarankiškai keliones planuojantiems turistams mikroautobusų nuoma Kaune gali prasidėti, o pasibaigti visai kitoje vietoje. Tiek daug Lietuvoje puikių vietų, kad tikrai verta keliauti su malonumu po gražią mūsų šalį bei patirti daug įspūdžių. Dar vienai ekskursijai pavyko išsinuomoti mikroautobusą Kaune ir pakeliauti po žalią mūsų kraštą.

Iš Kauno – į Dzūkiją

MikroautobusasPirmiausiai ekskursija paliko gimtąjį Kauną. Smagiai riedėjo išnuomotas mikroautobusas, pasigrožėjo keleiviai vaizdais lyg ir savame mieste būtų laikini svečiai. Nors iš tiesų taip ir yra – visur mes tokie, laikini svečiai. Tada buvo nuvažiuota į Dzūkiją. Kelionės tikslas buvo Druskininkai, kaip galutinis Dzūkijos taškas, tačiau pakeliui aplankyta daug kitų lankomų ir lankytinų objektų. Pirmiausiai tai buvo Merkinė. Nuostabus mažas miestelis su apžvalgos bokštu į Nemuną. Taip pat ir su keistu piliakalniu, apie kurį dauguma kelionės dalyvių iki tol nieko nebuvo girdėję. Pavydu pasidarė žmonėms, kurie gyvena ten aplink piliakalnį ir net neįsivaizduoja, kaip būtų galima gyventi mieste. Pervažiavome per puikų Merkinės tiltą, jungiantį du Nemuno krantus, ir pasileidome tolyn. Tada nuvažiavome į Zervynas, kur pamatėme Ulos akį ir puikų kaimą. Taip pat nuvykome ir į Liškiavą, kur deja negalėjome normaliai apžiūrėti dvaro ir apylinkių, nes ten kaip tik tuo metu kažkas tuokėsi. Vietiniai sakė, kad vestuvės čia yra įprastas reiškinys ir nuolat kažkas tuokiasi. Tada su mikroautobusu pasiekėme pagaliau Druskininkus, nors sužinojome, kad yra ir toks gana populiarus maršrutas su barža iš Liškiavos į Druskininkus.

Iš Dzūkijos į Suvalkiją

Pavaikščioję šiame gražiausiame Dzūkijos kurorte, pasileidome į Suvalkiją ir apžiūrėjome įvairias gražias Suvalkijos vietas. Aplankėme Šakius, Simną, Marijampolę, Vilkaviškį, Prienus. Labiausiai visiems visgi darė įspūdį ne gamta ir ne visokie paminklai, o pats gyvenimas. Suvalkijoje nuėjus į visokius prekybos centrus, galėjai girdėti, kaip žmonės tarpusavyje kalbasi. Ir jie kalbėjosi suvalkiečių tarme. Tai visiems kėlė šypseną, bet gerąja prasme.

Iš Suvalkijos – link jūros

Tada mūsų kelionė jau ėmė tįsti į vakarą. Pradėjome važiuoti prie jūros. Daug kas mikroautobuse ėmė miegoti, kaip dažnai atsitinka tokių ilgų kelionių metu. Puiku, kad turėjome net tris vairuotojus, kurie pasikeisdami vairavo ir užtikrino mums, jog pavargome tik mes, o tie, kas vairuoja Kaune išnuomotą mikroautobusą, yra žvalūs, budrūs, ir saugiai mus visus pristatys į kelionės maršruto tikslą – Palangą.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *