Svajonių įrankiai

Ginalas interneteArtėjant vyro gimtadieniui, aš jau žinojau, kad dovanas pirksiu iš eginalas.lt. Buvome taip susitarę, kad geriau vienas kitam nepirkti brangių daiktų, nes galime ir labai prašauti. Tačiau nusprendėme, kad bus visai smagu, jeigu galėsime dovanoti vienas kitam čekius į parduotuves, iš kurių kažko norėtume, kas vyro atveju buvo būtent įrankių katalogas. Pasirinkau būtent šią interneto parduotuvę ir apsipirkimo čekį joje, nes buvau girdėjusi puikių atsiliepimų. Savo ruožtu, vyras apibūdino jam didžiausią įspūdį darančias prekes, iš kurių vėliau išsirinko vieną. Galite atspėti, kurią.

Įrankiai garažui

Žinau, kad garaže jau trūksta kelių grąžtų, plaktukų ar kokio nors motorinio pjūklo. Galiausiai, net ir turėti naują vinių traukimo įrankį turėtų būti vienas malonumas. Vos tik pagalvoji apie tai, kaip trauksi vinis, ir štai tu jau tą ir darai.

Sodo įrankiai

Aišku, aš norėčiau, kad jis daugiau įsigytų sodo įrankių. Šiek tiek gaila, kai kaimynai turi specialų mažą traktoriuką arimui, o mums tenka kasti darželį su kastuvu ir šake. Be to, jau ir žoliapjovė per gyvenimą matė tikrai per daug vejos, ir ją būtų smagu pakeisti nauja, o gal nauju trimeriu. Manau, vyras turi tikrai geresnę nuovoką, koks daiktas čia tiktų šiame sode labiausiai. Tačiau aš neabejotinai džiaugiuosi, kad jis bent jau nupirko kelis naujus aliumininius kibirus, kurių neturėjome. Paskutinė vieta, kurioje gyvenome, buvo apsupta vagių. Jeigu manote, kad nuo vagių apsaugos sienos ir tvoros, tai klystate. Jie nedrįsdavo visko vogti iš vidaus, kadangi turėjome signalizaciją. Tačiau labai dažnai turėjo galimybę vogti (ir tą ir darė) iš mūsų kitos vietos, tai yra, iš kiemo ir garažo. Visi aliuminio kibirai buvo pavogti.

Medienos apdailos įrankiai

Turbūt būtent šis įrankių katalogas vyrui daro didžiausią įspūdį. Jis visada turi kažkokią maniją skaniai kvepiančiai medienai, kuri tuojau pat tampa geriausia interjero dalimi. Todėl medienos apdailos įrankiai yra jo „guilty pleasure“, nes jis norėtų turėti tokių įrankių gal ir daugiau. Kol kas turėjo tik senus gremžtukus, kaltukus, plaktuką, peiliuką drožinėjimui. Tačiau, kaip matau, čia yra ir daug daugiau puikių dalykų, kuriuos jis tikrai greitu metu galės turėti ir naudoti. Visokių daiktų, skirtų medienos šlifavimui, reikiamos formos išgavimui, taip pat ir klijavimui, tvirtinimui. Galiausiai lakavimui, dažymui, hermetinimui. Šių įrankių katalogas yra pats mėgstamiausias.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *