Kompiuterių meistras susilaukė bėdų

Tvarko kompiuterius LondoneNeseniai internete nuvilnijo dar vienas skandalas apie garsų kompiuterių meistrą, kurio PC repair, desktop repair video mokymai buvo labai paklausūs ir populiarūs Youtube kanale. Šis vaikinas, puikus kompiuterių specialistas, kūrė savo video kanalą ir rodydavo žmonėms, kaip susitaisyti įvairias kompiuterių problemas. Anot šio meistro, net ir taisyklose paprastose ne visada gali būti atliktas Mac repair, MacBook repair, mat gamintojai tikins, kad kompiuteris nepataisomas, reikia keisti dalį. Tačiau šis meistras moka pataisyti tam tikras detales ir to moko tūkstančius sekėjų.

Sėkmingas kanalas

Youoube tokie "pasidaryk pats" tipo kanalai populiarūs yra jau seniai. Tačiau šis buvo išskirtinai populiarus ne tik dėl naudingų patarimų, kuriuos duodavo meistras, ne tik nuodugnių ir aiškių mokymų žingsnis po žingsnio, ne tik dėl gedimų, kurių niekas kitas dar nebuvo palietęs ir aptaręs internete, bet ir dėl paties meistro charizmos. Jaučiamas lengvas patosas ir pasigėrėjimas savimi, kai jis filmuoja savo video, tačiau tai tik nedidelis blogasis šalutinis poveikis. Visgi, žiūrėti jo vaizdo įrašus būdavo smagu, jis pasakydavo taiklių pokštų, be to, visa auditorija visada jausdavo žmogišką bendravimą. Taip pat video autorius atsakinėdavo komentaruose apie tai, ko žmonės klausinėdavo. Jis labiausiai išpopuliarėjo žmonių forume Reddit, kur visi dalijasi įdomiomis nuorodomis. Berods buvo pasidalinta tuo video, kurio pabaigoje meistras įsikarščiavęs niekina Apple produkciją bei teigia, kad kol kompanija teigs, kad jų sukurti ir sugadinti modeliai nepataisomi, tol jis sėdės čia [savo mokymuose] ir kiekvieną dieną žmonėms rodys, kaip sutaisyti vieną ar kitą gedimą. Pačioje pabaigoje meistras video pamokėlėje įsikarščiavęs parodo nepadorų gestą šiems gamintojams.

Atsiliepimai iš gamintojų

Taigi, natūralu, kad elgiantis taip provokatyviai, šis autorius sulaukė ir pačių gamintojų bei teisėsaugos dėmesio. Jo kanalas buvo trumpai išjungtas, vėliau jis pats aiškino, kad jis pats jį išjungė išsigandęs. Teisėsauga į jį kreipėsi apie 17 val., kai jis jau baigė darbą, ir buvo savaitgalis, ir jis nebūtų galėjęs kur nors gauti gerą teisinę konsultaciją, ir jis turėjo važiuoti kažkur ir nebeturėjo laiko gilintis. Žinodama,s kad ir kitiems vlogeriams yra nutikę blogų dalykų, priteista baudų, jis nusprendė trumpam atjungti kanalą, kol viską išsiaiškins. Vėliau jis visa tai kalbėjo jau kitame savo video pranešime. Kol kas vis dar nėra aišku, kokia situacija jam susiklostys.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *