Stilingi kariški dalykai kiekvienam įvaizdžiui

CiviliamsTai kas tinka armijai ir civiliams gali atrodyti patraukliai. Lietuvos įstatymai numato baudas civiliams, kurie naudoja būtent armijai skirtus drabužius ar atributus. Tokia pataisa atsirado prieš porą metų, kai Ukrainos kare atsirado vadinamųjų „žaliųjų žmogeliukų“ ir kariškiai nuo civilių buvo sunkiai atskiriami. Tad ir Lietuva dėl visa ko sugriežtino karinės amunicijos leistinumą. Tačiau ne visa kariška apranga yra griežtai reglamentuota ir ne viskas, ką vadiname kariška apranga, iš tiesų yra Kariuomenės skiriamasis ženklas. Net pamatę kokią nors vaikišką suknelę su kamufliažoraštais, sakysime, kad ji yra kareiviška. Taigi, mes daugybę dalykų tik vadiname kareiviškais, bet jie nepriklauso tiesiogiai Armijai. Šiandien kaip tik ir norime pakalbėti apie tokius aksesuarus ir drabužius, kurie lyg ir priskiriami kariškais, bet iš tiesų armijai ir civiliams tinka ne tas pats, o šie gražuoliai gali papuošti jūsų įvaizdį.

Rankinės ir kuprinės

Vienas populiariausių dalykų, kuris armijai ir civiliams vienodai tinka – kuprinės ir rankinės. Galite sutikti ne vieną stileivą, kuri turės grubiai atrodančias rankines arba netgi kuprinę. Štai ką mums apie tai sako Miglė: „Man labai gražu kariška apranga, gal dėl to noriu ir pati turėti bent kažkokį elementą jos. Kuprines ir rankines dažnai perku iš Armijai ir civiliams, nes ten randu, ko noriu. Švelnios žemės, pievos ir smėlio spalvos visada sukuria kažką tokio, dėl ko pasidaro labai smagu. Man patinka tokios spalvos ir tokie raštai. Todėl lygiai taip pat yra smagu ir turėti tokią smėlio spalvos kuprinę, su kuria iškart imu jaustis labai originali ir unikali. Galų gale, dar yra ir tai, kad tai tampa išskirtiniu dalyku. Dauguma stileivų sau rūbus ir rankines perka firminėse rūbų parduotuvėse, o ne eina į kariškos aprangos parduotuves“, – sako ji. Mūsų užkalbintas Povilas pritaria ir sako, kad jam labiausiai patinka iš ten pirktos kuprinės, nes jos yra „drūčiausios“.

Avalynė

Kuo toliau, tuo labiau darosi madinga grubi avalynė. Jeigu vadinamuosius „kerzus“ seniau avėdavo tik vadinamieji„banglai“ ir neformalai, tai dabar tai virtę masiniu reiškiniu. Nuolat kylant diskusijoms ir klausimams dėl lyčių lygybės, galiausiai turime pamatyti, jog yra įvairių privalumų tame, kad keičiasi mados. Tarkime, grubūs beveik vyriški vyrai gali būti avimi švelnių moterų, ir visa tai tampa netgi vienu svarbiausių stiliaus akcentų.

#1$ komentaras

  1. Ruta

    Geras net kariuomenei yra mados, niekad nebuciau pagalvojusi. Na jei ten galima stilingai apsirengti, tai manau tada ar į darbą ar į mokslus ar kitą šventę rasime išeičių kaip tapti gražiomis

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *