Lanksti paskola

PaskolosTik atsiradus greitojo kredito paslaugoms visuomenė iš karto susidūrė su paskolų teikimo įmonių gausa, kuri suglumino kurios paslaugomis naudotis. Iki pat šiandien greitojo kredito įmonės aršiai konkūruoja tarpusavyje, siūlydamos mažas palūkanas, ilgus grąžinimo terminus, dideles sumas. Apžvelgus didelę gausą alternatyvų nutarėme, kad greitasis kreditas iš Credit24.lt yra pats patikimiausias ir patraukliausias variantas pasiimti paskolą. Todėl apžvelgsime šios įmonės paslaugas ir jos pasiėmimo taisykles.

Privalumai

Visų pirmiausia, Credit24.lt pasižymi paskola be užstato, todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kuriems greitai reikia pinigų, neturint kišenėje nė cento. Kreditas iš Credit24.lt suteikiamas per kelioliką minučių bet kuriuo paros metu, todėl išvengsite varginančių dokument pildymų ir reikiamą sumą galėsite turėti savo banko sąskaitoje labai greitai.

Šį įmonė išsiskiria iš kitų ir tuo, jog paskolos teikimą suteikia ne tik internetu, tačiau ir „Maxima“ parduotuvėse ar „PayPost“ skyriuose. Tačiau tokiu atveju paskolos limitas – 1500 eurų. Kitais atvejais, paskola suteikiama nuo 50 iki 3000 eurų su pasirenkamu grąžinimo laikotarpiu, kuris gali trukti net iki 2 metų. Įmonės palūkanų procentas yra vienas mažiausių – 3% nuo pasiskolintos sumos, todėl Credit24.lt yra lyderiai savo srityje.

Paskola iš Credit24.lt yra be galo lanksti ir funkcionali, mat ji suteikia galimybę sumažinti savo palūkanas, sugrąžinant sumą bet kada, kai jums patogu, nes santykinai imant vivus.lt, ši paslauga nėra tokia lanksti ir funkcionali. Credit24.lt taip pat leidžia papildomai pasiskolinti pinigus – atsižvelgiant į jūsų mokėjimo aktyvumą, dar nespėjus grąžinti paskolos, įmonė suteikia galimybę pasiimti naują paskolą. Jei matote, kad mėnesinė įmoka Jums yra per didelė, priešingai nei kitose įmonėse, Credit24.lt jūs turite galimybę pats nusistatyti jums prieinamą mėnesinį įmokos dydį, prailginant savo paskolos grąžinimo terminą. Žinoma, visi esame neapsaugoti nuo netikėtų išlaidų – liga, neplanuotas būtinasis pirkinys, automobilio remontas ar kitos bėdos gali mus užklupti nenumatytai, todėl Credit24.lt suteikia galimybę nukelti mėnesinę įmoka vienu mėnesiu tam, kad galėtumėte komfortabiliai finansiškai jaustis bei mokėti tada, kada jums patogu.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *