Lieti ratlankiai: gamintojų TOP

Lieti ratlankiaiVieni populiariausių lieti ratlankiai, šiuo metu, atsiduria praktiškai ant visų ką tik iš gamyklų išvažiavusių automobilių. Kalbėdami apie padangas, ratlankių gamintojus, dažnai, pamirštame. Veltui…. Ratlankių elite sukasi tokie vardai kaip : „Rays“, „Borbet“, „HRE“, „OZ“, „ATS“, „ADV1“. HRE ratlankių gamintojas įrodė, kad senojo stiliaus mokyklos gamybos technologijos dėka lieti ratlankiai gali tapti kokybės garantu, o ratlankių gamintojai nebūtinai turi eiti paskui automobilių koncernus.

Svarbu išlaikytos tradicijos

HRE – nekeitė gamybos technologijų daugiau nei dvidešimt penkis metus. Gamina trijų dalių sudedamus ratlankius ir orientuojais į paprastą vairuotoją. Jų lentynose puikuojasi: lieti ratlankiai r15, lieti ratlankiai r18, lieti ratlankiai r17, lieti ratlankiai r14 ir lieti ratlankiai r16, ir k.t.

BBC

BBC įmonė siūlo aukščiausios kokybės standartus atitinkančius gaminius. Automanų ausį glosto šis 1970 metais įkurtos kompanijos vardas.

Šios kompanijos ratlankiai turėjo neįtikėtiną pasisekimą. Sportiniams automobiliams kūrybingus sprendimus priėmusi kompanija atnešė ne vieną pergalę BMW. Aštunto dešimtmečio pardžioje lieti BBS diskai su e55 parametru tapo visų automanų norų sąrašo favoritu. Unikalūs sprendimai, subalansuotas dizainas ir aukščiausia kokybė – tai įmonės vizitinė kortelė. Iki šiol jie orientuojasi į lietų ratlankių lenktynių trąsoms gamybą.

OZ

Korėjoje esanti kompanija „OZ“ projektuoja ir gamina išskirtinio dizaino ratlankius. Gamina ratlankius ne tik buitiniam vairuotojui, tačiau ir įvairiems automobilių gamintojams (tarkim, BMW, VW). 1971 metais įkurta įmonė, greitai užėmė lyderės pozicijas lengvo lydynio ratlankių sektoriuje.

Kompanija orientuojasi į naujausių inovacijų taikymą, mokslinį tikslumą ir harmoningos formos gaminius. Jie pasiūlė ir sukūrė lengviausią šešių stipinų ratlankį rinkoje – OZ Racing Ultraleggera Graphite.

Lieti ratlankiai suteikia puošnumo ir elegancijos, o kartais, net agresyvumo, automobiliui. Lieti ratlankiai r16 naudoti pardavinėjami internete. Svarbu įsitikinti kokie lieti diskai tiks Jūsų automobiliui – lieti ratlankiai r16 opel, ford, BMW ar kitų kompanijų. Taip pat svarbu žinoti kitus parametrus, tarkim, lieti ratlankiai r17 5×112. Kita vertus, neverta aklai vaikytis madų, o rinktis žinomų prekės ženklų gaminius.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *