Mažyliai ir žiema

Žiemą kombinezonai vaikams yra vienas geriausių pasirinkimų, norint mažylius leisti į šaltą lauką, kur sninga, kur pučia šiaurys. Tačiau tą reikėtų daryti irgi protingai ir nepamiršti aprengti mažylį tikrai šiltais drabužėliais.

Žiemą vaikai į lauką – tik šiltai aprengti

Hiatus produktaiTaigi, kodėl kombinezonai vaikams žiemą tokie populiarūs? Nes tai tikrai sandarus drabužis, kuris pilnai uždaro ir tarsi saugo vaiką nuo visokio perpūtimo, peršalimo ir kitų poveikių. Žiemą visi vaikai nori būti saugūs, tačiau jie ir be galo trokšta nuotykių. Todėl tikrai norės eiti į lauką su malonumu. Juk sniegas – tikra linksmybių oazė. Galima statyti sniego senį, galima važinėti su rogutėmis, galima ir kažką kito daryti, kas būtų labai smagu. Tačiau svarbiausia, kad pavyktų šiltai apsirengti. Nes to nepadarius bus nelabai gerai. Todėl ir reikalinga vaikams žiemos metu turėti šiltus kombinezonus ir juos naudoti. Dar reikia pasirūpinti tinkama šilta ir neperšlampama avalyne, geromis šiltomis pirštinėmis, taip pat šaliku, kepure.

Į lauką eiti būtina, bet ne per ilgai

Kai kas galvoja, kad geriausia mažylius apsaugos, jeigu šiltai laikys namuose. Tačiau šiltnamio ir kambario sąlygos niekam nėra labai geras dalykas ir patrauklus dalykas. Kadangi vaikui tikrai verta grūdintis, ir stiprintis, ir nebijoti išeiti į lauką. Jeigu jis žiemą visai neis į lauką, tai bus silpnesnis. Taip kaip kambariniai šunys, kurie jau prie 15 laipsnių šilumos būna perpučiami ir peršalantys. Kai tos pačios veislės kiemsargis žiemoja lauke ir prie minus 20, ir nieko jam neatsitinka. Tad ir vaikams būtina auginti imunitetą, atsparumą įvairioms sąlygoms, pavyzdžiui, šalčiui.

Gimti žiemą – irgi puikus metas

Apskritai nereikėtų vargti ir liūdėti dėl to, kad žiemą gimė kūdikiai, tarsi su jais visai nebūtų galima eiti į lauką. Mat visgi į lauką eiti bus galima, tačiau ribotai ir apskritai šiek tiek kitaip. Reikės vėlgi mažylį pamažu pratinti prie temperatūrų kaitos. Paties mažiausio naujagimio žiemą į lauką iškart į speigą geriau nenešti, bet apskritai vaikui reikia keisti temperatūrą ir būtinai pakvėpuoti grynu oru. Taigi, nereikia baimintis, kad žiemą gimus vaikui, visai neišeisite į lauką. Išeisite, bet palengva, pamažu. Pradžioje tiesiog oro įleisite per langą, o paskui jau pamažu ir pradėsite eiti į lauką su mažyliu, aprengtu pačiais šilčiausiais drabužėliais.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *