Mediniai langai – laikui nepavaldus prabangos ir estetikos garantas

Ilgą laiką statybų rinkoje pirmavo gaminiai, kurie greitai pagaminami, lengvai eksploatuojami, nereikalaujantys daug priežiūros, nekeliantys jokių papildomų rūpesčių ir, be abejo, nebrangūs. Tačiau pastaruoju metu vis didesnis dėmesys skiriamas ekologijai ir naudojamų gaminių draugiškumui aplinkai, vis daugiau žmonių nori rinktis natūralius gaminius. Ne išimtis ir langų sritis. Vis labiau pastebima ryškėjanti tendencija – mediniai langai. Kodėl taip yra ir kuo mediniai langai yra vertingi? Į šiuos klausimus geriausiai atsakyti gali tik tie, kurie šioje srityje dirba ne vienerius metus.

„Megamas“ – nuo 1996 metų langų gamybos ir montavimo veiklą vykdanti įmonė – pastebi, kad žmonės vis dažniau supranta, jog ekonomiškiausi ir paprasčiausi sprendimai tinkami ne kiekvieniems namams. Tokie žmonės savo namų statyboms naudoja aukščiausios klasės gaminius, renkasi aukščiausios kokybės langus, dažniausiai – medinius. Ir ne vien dėl estetikos ir prabangos suteikiančio įvaizdžio. Mediniai langai gaminami iš natūralios medžiagos, todėl jie pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, suteikia pridėtinės vertės statiniui ir ilgainiui atperka didesnę jų investiciją.

Mitai apie medinius langus vis dar plačiai paplitę

Mediniai langaiGalbūt pasirenkančių medinius langus būtų dar daugiau, tačiau vis dar populiarus mitas, kad mediniai langai daug kam neatsparūs ir kelia priežiūros problemų, yra neilgaamžiai. „Megamas“ atstovas tokią nuomonę neigia. Šiuolaikinių medinių langų gamybai naudojamos modernios technologijos, kurios leidžia pašalinti bet kokius medžiagos trūkumus. „Mūsų „Megamas“ mediniai langai yra gaminami iš trijų, keturių ar netgi penkių sluoksnių klijuotos medienos tašo, todėl jie itin tvirti ir atsparūs atmosferos poveikiui.“, – savo gaminius pristatė „Megamas“. Vis dėlto reiktų suprasti, kad aukštos kokybės medinių langų gamybos procesas yra sudėtingesnis nei gaminant langus iš kitų – ypač sintetinių – medžiagų, todėl tai nulemia aukštesnę medinių langų kainą. „Tie, kurie vertina jaukumą, estetiką, prabangos įvaizdį ir nori aukščiausios kokybės, tie supranta, kad didesnė sumokėta suma sukurs didesnę pridėtinę vertę jų namams“, – įsitikinęs „Megamas“ atstovas.

Dar vienas mitas – medinių langų lepumas ir maksimalaus komforto negarantuojančios savybės. Vis dar yra nemažai manančių, kad mediniams langams reikalinga sudėtinga, nuolatinė ir labai dažna priežiūra, tačiau tokia nuomonė klaidinga. Dabartiniai mediniai langai pasižymi puikiomis šilumos ir garso izoliacinėmis savybėmis, jie yra atsparūs aplinkos poveikiui ir tarnauja ilgai, išlaiko savo geometriją, kuri garantuoja aukšto lygio sandarumą. Tai įrodyta ir daugkartiniais bandymais.

Nereikėtų pamiršti, kad dabartiniams statiniams – ypač naujausių statybos metų – yra keliama daug griežtų reikalavimų. Vienas iš jų, kad šie atitiktų aukščiausią energinę efektyvumo klasę. Tai reiškia, kad ir langai turi būti gaminami ir montuojami taip, kad atitiktų tuos griežtus reikalavimus. Projektuojant bet kokius langus – tiek medinius, tiek plastikinius – turi būti įvertinta daugybė jiems keliamų reikalavimų: šilumos pralaidumas, oro garso izoliavimas, atsparumas vėjo apkrovai, vandens nepralaidumas, oro skverbtis, mechaninis atsparumas, stiprumas, atsparumas įsilaužimui, natūralaus apšviestumo poreikio įvertinimas ir montavimas pastatuose. To reikalauja ir Lietuvoje galiojantys teisės aktai. Langų ekspertai, gamindami ir montuodami medinius langus, deda maksimalias pastangas, kad visas minėtas sąlygas užtikrintų.

Mediniai langai šiandien – plačios galimybės rinktis

Šiuolaikiniai mediniai langai ne tik atitinka aukščiausios kokybės rodiklius, bet ir suteikia galimybę rinktis iš plačios jų įvairovės. „Megamas“ siūlo daugybę stiklo paketų variantų: kontroliuojančius saulės energiją, savaime nusiplaunančius, tonuotus, akustinius, ugniai atsparius, itin saugius ar dekoratyvinius. Taip pat leidžia rinktis skirtingas varstymo galimybes, pageidaujamas rėmo spalvas. Tereikia žinoti, ko iš tiesų norisi.

Mediena – klasikinė medžiaga, kuri tikriausiai niekada neišeis iš mados ir visuomet suteiks pastatui solidumo bei išskirtinumo. Domina paprasti mediniai langai? Susisiekite su „Megamas“ komanda jums patogiu būdu: telefonu +370 646 09870, el. paštu info@megamas.lt arba užpildydami specialią formą internetu.

https://www.megamas.lt/produktai/

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *