Nebrangūs baldai, kurie atnaujins jūsų interjerą

Vienas maloniausių etapų gyvenime – kurti savo namus, jų jaukumą. Kartais tą naują kvėpavimą sukurti gali tiesiog teisingai parinkti baldai. Ir jiems galima išleisti visai nedaug, jeigu žinosime, kas iš nebrangių baldų iš tiesų gali pakeisti gyvenimo kokybę ir namų aurą.

Pirmiausia – atsisakyti nereikalingų

BaldaiTaigi, sakykime, kad pirmiausia būtų svarbu, kad jūsų namuose neliktų tų baldų, kurie tiesiog riogso nereikalingi ir užima vietą Gal ilgiausiai laikote 8 taburečių komplektą, sugrūstą į sandėliuką ir virtuvę, nes kažkada tikėjotės, kad tas komplektas bus naudingas, nors net yra nepataisytas. Vis ruošėtės paremontuoti, bet taip ir liko… O gal vieną patalpą užima vien sudėtos viena į kitą atsuktos tuščios spintos, kurias kažkada išmetė kaimynai ir jūs paėmėte, nes gal kur nors prireiks? Visus tokius baldus išmeskite, jeigu ilgai jų nenaudojote, tai ir vėliau jų neprireiks.

Patogūs lauko baldai

Kas tikrai iš esmės pakeis jūsų namų vaizdą – tai nauji, gražūs, patogūs lauko baldai. Turite balkoną ar terasą? Metas tą vietą pritaikyti jūsų poilsiui ir komfortui. Išmeskite tą lentų krūvą, ant kurios anksčiau sėdėdavote. Galite tikrai pigiai įsigyti pintas kėdes, nedidelį staliuką, pasikabinti hamaką. Tai suteiks nepaprastą jaukumą.

Kavos staliukas

Vienas pigesnių baldų namuose – tai kavos staliukas. Jis pas jus gali stovėti ir teikti jums didžiulį džiaugsmą. Kavos staliukas jums bus tikrai malonus naujas baldas, kuris derės prie kėdžių, sofos, fotelio ir kitų minkštų baldų. Kavos staliukas bus centrinis, daugiausiai dėmesio gaunantis baldas, todėl svarbu, kad jis atrodytų gerai. O kaina jo nėra didelė. Galite rasti ir visiškai pigių.

Gražios atviros lentynos

Norite, kad jūsų namai būtų puošnūs, dailūs, jaukūs, tvarkingi? Tuomet turėsite galvoti apie gražias, atviras lentynas. Kaip tik jos ir bus tai, kas leis visiems matyti jūsų knygas, statulėles, gėles. Niekas šiais laikais daiktų neslepia aklinai užvožus duris. Paprasta atvira lentyna yra nebrangi ir gali sukurti namuose stilingo interjero jausmą.

Supamoji kėdė

Jeigu mėgstate žiemą susisupę į pledą skaityti knygą, jums patiks stilingas ir jaukus baldas – tai madoje ir vėl atgimstanti supamoji kėdė. Tokiame krėsle išbūsite kelias valandas, pajausite ramybę ir ritmą. O namai įgaus senovinės, prikeltos modernumui, dvasios.

Apšvietimas spintelėse ir po jomis irgi bus labai svarbus namų interjero elementas, kuris kainuos, palyginus, tik centus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *