Paprastos gudrybės, kad masažas būtų tikrai malonus

Masažo paslaugosApsilankius tokiose vietose kaip Masažo Namai, kyla noras pasidaryti masažą ir namuose patiems. Nieko keisto – juk masažavus nugarą, pečius, kojas, jaučiamės daug geriau. Profesionalūs masažuotojai suteiks geriausią masažą, kuris gal turės ne tik atpalaiduojantį, bet ir gydantį poveikį, tačiau jūs ir patys galite kartais palepinti save masažu, ar savo draugus. Tad keletas patarimų padės tai padaryti efektyviau. O galbūt tai bus jūsų naujos karjeros pradžia.

Sukurkite jaukią atmosferą ir paruoškite kambarį

Visų pirma, laikoma, kad masažas yra nebūtina, malonumą suteikianti procedūra. Štai danties taisymas paprastai traktuojamas kaip būtinas ir diskomfortą keliantis dalykas. Ten baimę kelia ir aplinka: baisūs įrankiai, kėdė. O masažas, nors galbūt bus atliekamas toje pačioje poliklinikoje, kur ir taisomi dantys, turėtų būti atliekamas kokybiška, tvarkingai, suprantant, kas dėl ko daroma. Tad pirmoji užduotis bus sukurti tikrai jaukią atmosferą. Tegul būna malonūs kvapai, gal kvepianti žvakė ar šiek tiek smilkalų. Šviežia pamerkta gėlė ar medžio šaka, o gal kambarinis augalas. Tvarkinga, švari erdvė.

Neplepėkite

Kokybiškas masažas suteiks ne tik jutiminius potyrius, bet ir psichologinį komfortą. Masažuodami žmogų pažeidžiame jo intymų, privatų gyvenimą, liečiame jo kūną. Tad svarbu laikytis bent jau kuo mažiau lendant į asmeniškumus. Be to, tegul masažas leidžia žmogui pailsėti nuo kasdienybės, kad jam nereikėtų plepėti apie dalykus, kurie visada jį supa. Būkite mandagus su žmogumi, taktiškas, tačiau nekalbinkite jo.

Naudokite kremus ir aliejus

Kaip ir Masažo Namai, taip ir jūs atlikdami masažą galite naudoti šiek tiek profesionalios, labai geros priemonės. Tai gali būti aliejus, kremas. Jie gali tiesiog pagerinti rankų slydimą, tačiau taip pat ir skaniai kvepėti, minkštinti, maitinti odą, turėti gydomąjį poveikį.

Masažo strategija

Keiskite švelnius ir grubius judesius. Pradėkite švelniu glostymu, sušildymu, vėliau atlikite įvairius žnaibymo, maigymo ir kitus grubesnius judesius, tada vėl švelninkite. Masažuokite skirtingas kūno dalis, tačiau geriausia pradėti nuo pėdų masažo ir pamažu „lipti“ rankomis aukštyn iki pat pečių ir galvos.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *