Ar penio žiedų naudojimas yra saugus?

Penio žiedaiGalbūt esate matę varpos žiedus, kurie dar yra vadinami kaip penio žiedai. Dauguma žmonių jau yra juos matę sekso prekių parduotuvėse, tačiau nežino kam jie yra reikalinga. Vyrai juos naudoja, kad pagerintų savo erekciją, nutolintų ejakuliaciją, šiek tiek padidintų savo varpą ir suteiktų didesnį malonumą ne tik sau, bet ir savo partneriai. Šis žaislas skiriasi nuo kitų tuo, kad jį yra labai paprasta užsidėti ir naudoti.

Paprasčiausiai apvalią juostą reikia apjuosti aplink varpos pagrindą. Kaip ir minėjome, jų naudojimas padeda ne tik sustiprinti erekciją, bet padeda partneriui pasiekti orgazmą greičiau. Jis taip pat papildomai stimuliuoja varpą ir moters klitorių . Stimuliacija yra juntama tuo atveju, jeigu jūs perkate vibruojantį penio žiedą.

Kai kurie vyrai baiminasi pirkti penio žiedą, nes galvoja, kad jų varpa gali jame įstrigti. Tačiau penio žiedai yra saugūs, tačiau visuomet įsitikinkite, kad jie tvirti ir juos užsidėję neturėtumėte jausti jokio skausmo. Naujiems vartotojams rekomenduojama rinktis žiedus, kurie pagaminti iš tampraus silikono, nes juos bus lengviau pritaikyti prie savo lytinio organo.

Nepamirškite penio žiedo nuimti po 20 – 30 minučių, nes kitaip jūsų varpa gali likti sužalota, jeigu ji išliks per ilgai. Jeigu pastebėjote, kad jaučiate skausmą, tirpimą arba keičiasi odos spalva, tuomet nedelskite ir pašalinkite.

Prieš dedantis mūsų rekomenduojamą žaislą, nepamirškite pasitrumpinti arba visiškai pašalinti plaukų. Kartais šie žaislai gali įtraukti jūsų plaukus, todėl patirsite skausmą užsidėjimo metu.

Kaip jie veikia?

Jie sulaiko kraujotaką jūsų varpos kotelyje, o tai padeda išlaikyti ilgesnę erekciją. Tvirtai prigludęs žiedas padeda išvengti venų nutekėjimo. Kai kurie vyrai patiria erekcijos disfunkciją dėl netinkamo kraujo užfiksavimo jūsų audinyje.

Pabaigai

Jeigu bijote naudoti penio žiedą su savo mergina, tuomet į pagalba gali ateiti masturbatoriai. Jie puikiai tinkami solo žaidimams ir gali suteikti malonius pojūčius. Kokybiški masturbatoriai šiais laikais kainuoja vos nuo keliolikos eurų ir yra įvairiausių formų. Taip pat galite rinktis iš brangesnių, kurie turi vakuumavimo ir vibravimo funkcijas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *