Romanetės – kambario išskirtinumui sukurti

RomanetėsRomanetės – stilingas ir modernus langų dekoravimo akcentas. Jos ypač tinka nedideliems kambariams, nes neužima daug erdvės, priešingai, nei užuolaidos. Romanetės ant lango į viršų pasikelia klostelėmis specialaus mechanizmo pagalba ir yra lengvai derinamos prie bet kokio namų interjero. Romanetės gali būti tiek vienspalvės, tiek margos ar raštuotos. Jeigu neesate tikri, kokio stiliaus ir spalvų romanetes pasirinkti, rekomenduojama pasikonsultuoti su interjero dizaineriu, kuris padės atrasti optimaliausią sprendimą jūsų namams. Romanetės gali tapti jūsų kambario akcentu, tačiau jeigu nenorite, kad aplinkinių ir svečių dėmesys būtų atkreipiamas į langą, rekomenduojama rinktis vienspalves, pastelinių spalvų romanetes. Taigi, kokių spalvų bei raštų romanetes rekomenduojama rinktis ir į ką atsižvelgti, prieš jas įsigyjant?

Rinkdamiesi romanetes, pirmiausia, atsižvelkite į bendrą kambario spalvų gamą. Spalvos turi derėti tarpusavyje bei tarsi papildyti viena kitą. Jeigu patalpa, kurioje kabinsite romanetes yra nedidelė, interjero dizaineriai romanetėms rekomenduoja rinktis panašią spalvą kaip kambario sienų. Jeigu romanetės šiuo atveju bus pasirenkamos ryškios, pavyzdžiui, raudonos ar violetinės, jūsų kambarys vizualiai sumažės. Jeigu kambario sienos dekoruotos įvairiais ornamentais ar piešiniais, taip pat rekomenduojama rinktis vienspalves, švelnių spalvų romanetes. Tiek romanetės, tiek užuolaidos kaupia dulkes, todėl jas reikia tinkamai valyti. Romanetės pasižymi paprasta priežiūra, nes jų nereikia skalbti kaip, pavyzdžiui, užuolaidų, kartą per pusmetį, o vėliau imtis ilgų lyginimo valandų. Romanetes rekomenduojama kartą per metus nunešti į valyklą, nes įprastai plauti skalbimo mašinoje jų negalima.

Dauguma romanetes siūvančių įmonių turi platų audinių, spalvų bei raštų asortimentą ir taip pat siūlo dizainerių paslaugas, kurie pakonsultuos visais iškilusiais klausimais. Romanetės kabinamos ant karnizų, kuriuos jūsų namuose, jiems neesant, taip pat galima suprojektuoti ir tuomet ant jų kabinti jūsų išsirinktas romanetes. Pritaikant romanečių dizainą pagal jūsų pageidavimus ir poreikius, namuose esantiems kambariams suteikite išskirtinumo, erdvumo ir jaukumo įspūdį.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *