Stilingas svetainės interjeras – dizainerių patarimai

Svetainė – viena dažniausiai lankomų gyvenamųjų erdvių, kurioje svarbų vaidmenį atlieka stiliaus sprendimai, baldų funkcionalumas ir ploto išplanavimo praktiškumas. Deja, įgyvendinti suplanuotus dizaino sprendimus nėra taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Dažnai paaiškėja, kad interjeras, apie kurį svajojame, yra itin sunkiai realizuojamas. Kad išvengtumėte problemų, siūlome rinktis aukštos kokybės baldus, patikimus baldininkus ir profesionalius dizaino specialistus.

Baldų išdėstymas

Namų interjerasKurdami svetainės interjerą, nepamirškite, kad pagrindinė minėtosios erdvės paskirtis – priimti svečius ir leisti laiką bendraujant su šeimos nariais. Šiuo atžvilgiu svarbu tinkamai išdėstyti minkštus sėdėjimo baldus. Dizaineriai pirmenybę skiria U formos stiliui, t. y. sofa ir foteliai arba kėdės išdėstomi taip, kad bendraujantys žmonės puikiai vienas kitą matytų ir gerai girdėtų. Dažna klaida – baldų išdėstymas L forma. Toks sprendimas apsunkina bendravimą, verčia persisukti ir kalbėti pakeltu tonu.

Galvodami apie baldų išdėstymą, didžiausią dėmesį skirkite patogumui. Vaikščiodami po kambarį turite jaustis laisvai ir patogiai. Jūsų kelyje neturi būti kliūčių ir vietų, kurias reikėtų apeiti. Šiuo atveju reikia prisiminti, kad, pavyzdžiui, sofa ir foteliai turi stovėti šalia. Jei atstumas bus didesnis, vaikščiojantys svečiai trukdys besišnekučiuojantiems. Taip pat svarbu tinkamai išdėstyti baldus, jei svetainėje yra televizorius – vaikščiojantys neturi trukdyti tiems, kurie žiūrės mėgstamą laidą.

Dėmesys akcentams

Tinkamas svetainės interjeras neatsiejamas nuo tarpusavyje derančių sprendimų. Rinkitės jūsų poreikius ir lūkesčius atitinkantį gyvenamosios erdvės stilių. Nepamirškite, kad svetainėje, kaip ir bet kokiame kitame kambaryje, reikalingas dėmesį traukiantis akcentas. Vienas stilingiausių sprendimų – jaukus židinys. Deja, šis pasirinkimas reikalauja gana didelių investicijų. Akcentu gali tapti ir originalaus dizaino spinta ar išskirtinio stiliaus vidaus durys. Rekomenduojame baldus išdėstyti taip, kad jūsų pasirinktas akcentas būtų greitai ir lengvai pastebimas.

Profesionali baldų gamyba

Jei svetainė yra nestandartinių išmatavimų, greičiausiai jums netiks masiškai gaminami baldai. Šiuo atveju siūlome pagalvoti apie profesionalaus baldininko paslaugas – baldų gamyba realizuos novatoriškiausius klientų sumanymus ir įgyvendins pasirinkto interjero viziją. Rekomenduojame rinktis aukštos kokybės gamybines medžiagas, kurios užtikrins baldų ilgaamžiškumą ir patikimą naudojimą. Nepamirškite įvertinti funkcionalumo kriterijų, ypač tuo atveju, jei planuojate itin mažos svetainės interjerą. Vienas moderniausių sprendimų – baldai-transformeriai, kurie keičia savo formą, priklausomai nuo gyventojų poreikių, pvz., nedidelis svetainės staliukas gali virsti itin erdviu ir dideliu stalu, prie kurio tilps kur kas daugiau žmonių.

#1$ komentaras

  1. piesimo lenta ant sienos

    Šiame skubėjimo amžiuje, kai naujoji karta neisivaizduoja kasdienybės be įtemto gyvenimo tempo stilingas svetainės interjeras taip pat pasižymi interjiero detalėmis ant kurių būtų galima susiplanuoti savo laiką. Piešimo lenta ant sienos gali atrodyti tikrai stilingai, juolab jei esate skubantis žmogus.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *