Populiariausios šalys atostogoms

Atgavę Lietuvos nepriklausomybę galime džiaugtis ne tik laisve savo pačios šalies viduje, tačiau ir laisve keliauti kur tik geidžia širdis. Negana to, šiandien keliauti darosi vis pigiau ir anksčiau daug kainuojančius skrydžius lėktuvu keičia ypatingai pigus skrydziai, leidžiantys ne tik išvažiuoti atostogoms kartą į metus, o dažnai net iškeliauti savaitgaliui per daug nenuskriaudžiant savo piniginės. Būtent šiandien nutarėme pakalbėti apie gan populiarias ir nesunkiai prieinamas Europos šalis, kur galima nebrangiai nukeliauti ir gerai praleisti laiką.

Poilsiui ir žinioms

SkrydžiaiIeškantys kultūros lopšių bei turiningo savaitgalio be jokios abejonės renkasi Iltaliją, Prancūziją arba Švediją, kur sostinės gausios pasaulinio lygio muziejų, šalių politinis požiūris į kultūrą ir jos būtinybę kur kas skiriasi nuo lietuviško mentaliteto, todėl alkanam teatro, muziejų ir apskritai kultūros rekomenduojame būtent šias šalis. Ne tik kultūra, bet ir architektūra nukels į visai kitus laikus. Nors Švedijoje kainos gali pasirodyti gan nemažos, tačiau Italija ir Prancūzija sužavės paprastumu. O pasiekiamumas išties geras – į šias šalis visada ne tik pigus skrydziai, tačiau ir platus jų pasirinkimas.

Norintiems atsipūsti šiltuose kraštuose bei pailsėti ir pasideginti prie puikaus viešbučio baseino, gurkšnojant kokteilį, rekomenduojame tokias šalis kaip Ispanija ar Portugalija. Ten tikrai pailsėsite, geras oras garantuotas, malonūs ir besišypsantys aplinkiniai pasitiks svetingai, o vakare puikiai praleisti naktį pietiečių vakarėlyje tikriausiai svajoja kiekvienas. Tačiau įdomus faktas tas, kad į Ispaniją, kaip ir Italiją, Prancūziją ar Švediją, galima rasti daug ir įvairių pigių skrydžių, tačiau norint praleisti atostogas Portugalijoje gali tekti sumokėti net dvigubai. Deja, į Portugaliją skrydžiai kur kas labiau riboti ir kainos išties didesnės, tačiau kuo šalis neprienamesnė, tuo dažniausiai ji yra geidžiamesnė, todėl nepraleiskite progos pasinaudoti pasitaikiusiu geru pasiūlymu.

Be abejo, tikra klasika – tai Londonas. Būtent šią sostinę rekomenduojama aplankyti, norintiems pamatyti itin multikultūrišką ir išskirtinės prabangos miestą. Architektūra besidominčius žmones be jokios abejonės sužavės miesto architektūriniai sprendimai, o ieškančius kultūros nudžiugins teatrų, galerijų ir gatvėse vykstančių performansų gausa.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *