Stumdomų durų kaina

Pirmasis daugelio klientų klausimas dažniausiai būna – ar turite pigių stumdomų durų? Tačiau dažniausiai klientai iš tikrųjų ieško geriausio kainos ir kokybės santykio – patrauklios išvaizdos stumdomų durų su visais reikalingais mechanizmais, kurie tarnaus ilgais. Stumdomos durys kaina matuojamos nuolatos, tačiau yra ir kitų kartais net svarbesnių stumdomų durų savybių apie kurias dažnas užsakovas net nesusimąsto.

Stumdomos durys kainaVisu pirma, jei stumdomos durys yra pagamintos nekokybiškai ir sulūš per keletą metų, jos tikrai nebus pigios klientui. Kartais net neapsimoka taisyti sulūžusių stumdomų sistemų – pigiau gali būti jas tiesiog pakeisti naujomis. Todėl renkantis stumdomų durų pardavėją svarbu žiūrėti ne tik į stumdomų durų kainą, tačiau kartu įsitikinti, kad pardavėjas ne tik žada garantiją, tačiau ją taip pat galės suteikti jei stumdomoms durims kas nors nutiks garantijos galiojimo metu. Naivu tikėtis, kad meistras, kurio telefonas nurodytas skelbimų portale, tikrai įvykdys savo garantinius įsipareigojimus.

Svarbu įsitikinti, kad stumdomos durys turi rėmelį, nes dažniausiai pigiausi sprendimai – tiesiog plokštės gabalas su ratukais. Taip pat svarbu, kad rėmelis nebūtų tiesiog užmautas ant plokštės šonų, nes tokiu atveju jis atlieka tik dekoratyvinę funkciją ir nesuteikia jokio tvirtumo stumdomų durų sistemai. Geriausia rinktus stumdomas duris plieniniais arba aliumininiais rėmeliais. Plieniniai rėmeliai tinkami tiems kas ieško biudžetinio sprendimo, o aliumininius renkasi ieškantys geriausio kainos ir kokybės santykio.

Taip pat svarbu prisiminti, kad pardavėjai, prekiaujantys spintomis stumdomomis durimis, investuoja daug į ekspozicijų įrengimą, todėl stumdomų durų kainos pas juos yra didesnės. Jie išleidžia daug pinigų lankstinukams ir pavyzdžiams, todėl negali pasiūlyti geriausios kainos. Tuo tarpu stumdomas duris parduodantiems internetu investuoti į pavyzdžius nereikia, todėl jie gali daugiau dėmesio skirti klientų aptarnavimui ir taip pat užtikrinti mažesnę stumdomų durų kainą.

Lengviausias būdas sutaupyti renkantis stumdomas duris – susimontuoti jas patiems. Tai tikrai nėra sudėtinga ir neužima daug laiko. Patikimas stumdomų durų pardavėjas visada gali pasiūlyti stumdomų durų instrukciją ir paaiškinti kaip jos yra montuojamos. Svarbiausia įsitikinti, kad visi reikalingi mechanizmai būtų parduodami kartu su stumdoma sistema, taip pat butų pridėti tinkamiausi medvaržčiai.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *