Vartai – palydintys ir pasitinkantys

VartaiVartai yra ta kiemo ar garažo dalis, kuri jus visada išlydės išvykstančius ir pasitiks grįžtančius. Todėl jie turi būti ir patogūs, ir gražūs. Nepamirškite – ir kokybiški. Tiems, kam dar niekada nereikėjo išsirinkti vartų, turbūt nežino, kad tai labai atsakinga ir pakankamai sudėtinga užduotis.

Kokybė – svarbiausia

Kuo pasižymi kokybiški vartai? Jie pagaminti iš tvirtos ir patikimos medžiagos. Jeigu tai mediena, ji privalo būti kokybiška ir būtinai impregnuota. Jeigu tai metalas, svarbu, kad jis taip pat būtų kokybiškas ir impregnuotas, apsaugotas nuo visų oro sąlygų krečiamų išdaigų. Jeigu nuspręsite, kad jie turi būti automatiniai, svarbu, kad veiktų sklandžiai.

Patogumas visada svarbus

Patogus vartų veikimas reiškia tai, kad nereikės gaišti daug laiko skubant ir norint greičiau išvykti. Turbūt pats patogiausias variantas yra automatiniai vartai. Jų nereikės kiekvieną kartą darinėti rankomis, užteks pasinaudoti pulteliu. Automatika ir patogumas reikalauja didesnių investicijų. Jeigu norite pigesnio varianto, jūsų pasirinkimui yra atveriami arba nustumiami kiemo vartai. Renkantis tarp šių dviejų variantų, taip pat galvokite apie jums patogiausią. Atveriami reikalauja daugiau erdvės aplink. O nustumiami užima gerokai mažiau vietos. Kalbant apie patogumą nepamirškite tų, kurie pro vartus žingsniuos pėsčiomis kiekvieną dieną. Darinėti didelius vartus nebus labai patogu. Tikrai verta įsirengti dar vienus, kur kas mažesnius, kurių darinėjimas užims mažiau laiko ir pastangų.

Vartai reikalingi ne tik prie tvoros jūsų kieme, bet ir garaže. Čia pasirinkimas reikalauja dar daugiau atsakomybės, dėl viso laikomo turto viduje. O pasirinkimų čia dar daugiau – atveriami, pakeliami (plokštuminiai arba segmentiniai), susukami. Pasirinimas priklausys nuo jūsų norų ir erdvės.

Ką daryti, kad vartai derėtų prie viso kiemo ir namo vaizdo?

Patarimas paprastas – jeigu jūsų namas mažas, vartai irgi turi nebūti aukšti. Jeigu norite didesnės, įspūdingiau atrodančios tvoros, tokia tiks tik prie didesnio namo. Geriausias ir paprasčiausias sprendimas yra vartus įsigyti kartu su tvora. Paklauskite konsultantų patarimų, ką pasirinkti, kad bendras vaizdas neatrodytų juokingai ir neskoningai.

Nepamirškite, kad vartai turi ir išlydėti, ir pasitikti. Todėl reikia atsakingai pasirinkti patogiausią ir kokybiškiausią variantą.

Daugiau informacijos apei vartus: http://www.betafence.lt/

#1$ komentaras

  1. Tomas

    Man tai dar renkantis vartus svarbu kad ir automatiniu vartu pulteliai būtų patogūs o taip pat lengvai programuojami ir pririšami.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *