Telefonų dėklai – kad jūsų ištikimas palydovas būtų apsaugotas

Dėklai telefonamsTelefonas dabar yra tarsi mūsų ištikimas draugas, be jo – nei žingsnio. Nesvarbu kur būsite ar ką veiksite, telefonas bus kažkur šalia. Dažnai juk atsitinka ir taip, kad įmestas rankinėje ar tiesiog įkištas į kišenę jis ima ir susibraižo. O jeigu dar netyčia išslysta iš rankų ir trenkiasi į žemę, tada gali netgi sudužti. O jeigu telefonas bus sugedęs, tai jausitės kaip be rankų. Nesijaudinkite, nes telefonų dėklai yra puiki išeitis, kad apsaugotumėte savo telefoną nuo didesnių nelaimių.

Telefonų dėkliukų gali būti labai įvairių:

  • Nors šio telefono priedo pagrindinė funkcija yra apsaugoti telefoną nuo sužeidimų, tačiau telefonų dėklai tuo pačiu padeda ir išreikšti save. Juk jų yra įvairių dizainų, spalvų, su įvairiais raštais ir paveikslėliais. Galite netgi specialiai užsisakyti dėkliuką su savo nuotrauka. Viskas priklauso nuo jūsų norų ir nuotaikos. Galite įsigyti netgi kelis dėkliukus ir keisti juos kad ir kasdien. Taip ir jūsų telefonas kiekvieną kartą atrodys naujai.
  • Labai patogus variantas yra įsigyti atverčiamą dėklą, tarsi užrašų knygelę. Įmanomas ir toks variantas, kai vienoje pusėje įstatomas telefonas, o kitoje pusėje galima įsidėti ir pinigų arba kortelę. Taip viskas saugiai būna vienoje vietoje.
  • Galite įsigyti ir paprastesnį telefono dėklo variantą – odinį dėkliuką, į kurį telefonas paprastai įsikiša. Galbūt sudėtingiau kiekvieną kartą prireikus traukti telefoną iš dėklo, tačiau jis tikrai neblogai apsaugo nuo smūgių.
  • Turėkite omenyje, kad kiekvienam telefonui teks ieškoti skirtingo dėkliuko. Nepamirškite to ir atkreipkite dėmesį pirkdami. Juk skirtingų telefonų išmatavimai yra skirtingi. Todėl jūsų telefonas gali būti per didelis arba per mažas konkrečiam dėklui.

Kad jūsų telefonas tarnautų labai ilgai, dėklas yra būtinas. Jis apsaugos nuo sutrenkimų ir ekrano subraižymų. Telefonų dėklai yra labai įvairūs. Skiriasi ir jų rūšis, ir spalvos bei dizainas. Kokį išsirinksite priklausys nuo patogumo ir jūsų norų. Kad nesuklystumėte ir išsirinktumėte geriausią variantą savo telefonui, visada verta pasitarti su konsultantu, kuris žinos ką tiksliai pasiūlyti būtent jūsų telefono modeliui: 1a.lt

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *