Valymo įrengimai ir lietaus nuvedimo sistemos

Jeigu naujame sklype statote savo svajonių būstą ir įvedinėjate inžinerinius tinklus, atminkite, kad vienas svarbiausių dalykų – lietaus nuvedimo sistemos įrengimas. Kodėl ši sistema tokia svarbi aptarsime šiame straipsnelyje.

LZT – lietaus nuvedimo sistemų meistrai

LZTĮmonė LZT jau ilgą laiką teikia tokias paslaugas kaip statybinės technikos nuoma, siūlo naftos ir riebalų gaudykles, vedžioja inžinerinius tinklus, įrenginėja nuotekų valymo sistemas, lietaus kanalizacijas bei, žinoma, lietaus nuvedimo sistemas. Pastarosios yra itin svarbios, žinant, kad lietaus vandenį reikia puikiai suvaldyti, kad šis negadintų dirvožemio, neu-lietų nepageidaujamų šlaitų, rūsių ar gyvenamųjų patalpų. Neturint tokios sistemos ir atėjus pavasariui galite sunkiai nukentėti. Pavyzdžiui, tirpstant jūsų teritorijoje užsilikusiam sniegui, šis teka į jūsų daržo ar sodo teritoriją ir padaro dirvožrmiui tokią žalą, kad šis labai dažnai tampa netinkamas naudojimui. Todėl labai svarbu šalia kiekvieno pastato suprojektuoti kokybišką drenažinę sistemą, nukreipiančią lietaus perteklių nuo pastato pamatų ir sienų. Lietaus nuvedimo sistemą paprastai montuoja lygiagrečiai drenažui, prieš tai surinkus atitinkamus duomenis apie periodiškai nutekančių kritulių kiekį, nuotekų skaičius, pralaidumo savybes, reljefo specifiškumą. Apskritai bet kokios lietaus nuvedimo sistemos pagrindinis tikslas – luo efektyviau surinti kritulius vienoje vietoje ir išvesti jį iš teritorijos pačiu greičiausiu būdu ir trumpiausiu keliu. Kad tai pavyktų, svarbu kreiptis į patikimus specialistus, kurie tinkamai atlieka matavimo darbus įvertina darbų eigą ir greičiausiai pasiekia geriausią rezultatą. Būtent tokia yra įmonė LZT, sukaupusi didelę panašių paslaugų atlikimo patirtį ir visada paliekanti patenkintus klientus. Pranas iš Molėtų rajono, kartą jau kreipęsis į minėtą įmonę dėl pagalbos įvedinėjant nuotekų tvarkymo sistemą, liko itin patenkintas, todėl dabar prireikus įrengti lietaus nuvedimo sistemą net neabejojo, į ką vėl teks kreiptis. „Tai specialistai, kurie visada kokybiškai ir atsakingai atliks visus išmatavimus, dar prieš įrenginėjant numatys tikslų veikimo principą, kuris netrukus pasitvirtina“- geriausiais žodžiais apie LZT komandos darbą atsiliepia Pranas. Internetinėje įmonės svetainėje gausu informacijos apie atliekamus darbus, įvairius projektus ir vykdomą veiklą. Kilus klausimams, visi norintys kviečiami drąsiai kreiptis į kompetetingus įmonės konsultantus, visada pasiruošusius pagelbėti ir su jumis kartu priimti geriausią sprendimą.

Traidenis produkcija

Kita kompetetinga su nuvedimo sistemomis ir nuotekų valymo įrengimais dirbanti įmonė Hidro sistemos – taip pat siūlo gausią kokybiškų paslaugų pasiūlą, tarp jų – priešgaisrinių rezervuarų pardavimas, orapūtės dėžių pardavimas, nuotekų siurblinių pardavimas, įvairios nuotekų įrangos remontas, nuotekų vamzdžių ir šulinėlių pardavimas bei kitos paslaugos. Įmonė jau turi daugiau nei dvidešimties metų patirtį ir yra oficiali Traidenis produkcijos platintoja visoje šalyje. Traidenio produkcija pasižymi aukšta lietuviška kokybe, ilgaamžiškumu ir ekologiškumu, kadangi gaminama iš ekologiškos medžiagos – stiklaplasčio. Tokie produktai yra labai lengvai pervežami, nesudėtingai surenkami ir prižiūrimi. Nuotekų valymo procesas šiuo atveju vyksta gana paprastu būdu – aktyvusis dumblas, susimaišydamas su nuotekomis jas veikia ir skaido. Skaidymo proceso metu išsiskyrę produktai nusėda giluminiuose sluoksniuose, o išskirtas švarus vanduo toliau gali būti naudojamas sodo ar daržo laistymui bei kitoms reikmėms. Tokie lietuviški nuotekų valymo įrenginiai populiariausi tarp individualių namų gyventojų. Sistema puikiai valo virtuvės, vonios, skalbimo mašinų išleidžiamas nuotekas. Tačiau visada reikia atkreipti dėmesį į tai, kad valymas vyksta biologiniu pagrindu, todėl į įrenginius jokiu būdu negalima leisti patekti cheminėms medžiagoms ar nuotekoms iš nebuitinių o pramonės, gamybos patalpų. „Vertinu lietuvišką produkciją. Ar tai būtų lietaus nuvedimo sistemos, ar Traidenis produkcija – visad džiugina kokybiškai atliktas specialistų darbas ir puikiai veikianti sistema“- gerų žodžių apie minėtas įmones negaili Pranas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *