Virtuvės baldai: kaip išvengti kičo įsirengiant?

Nors kičas ilgus metus buvo laikomas vengtinu ir pasakymas, jog namai ar meno kūrinys atrodo kaip kičas buvo tikras įžeidimas – šiuo metu vis daugiau žmonių bandydami įsirengti netradicinį interjerą namuose specialiai laužo taisykles. Tai, kas vieniems yra banalu, kitiems gali būti savotiškai gražu, svarbiausia, individualu. Kičo propagavimas virtuvėje – nesunkiai suformuojamas. Tačiau kol vieni bando jį įgyvendinti, kitų tikslas – jo išvengti. Virtuvės baldai gali tiek prisidėti prie tokio interjero kūrimo, tiek jį panaikinti. Svarbiausia, kad egzistuoja tam tikros taisyklės į kurias besiremdami asmenys gali išvengti klaidos kuriant virtuvės interjerą.

Derinkite spalvas

Geras skonis renkantis baldusKičas ypač stipriai pasireiškia tuomet, kai pasirenkamos labai drastiškos spalvos. Žinoma, tinkamai suderintos jos gali sukurti labai įmantrų interjerą. Visgi, ne visi žmonės turi stiliaus pojūtį ir to rezultatas – kičas. Ryškiai violetiniai, žali ar panašūs virtuvės baldai suderinami sunkiai, tad jeigu manote, kad pačiam to padaryti nepavyks – tokiu atveju rekomenduojame jų ir nepirkti. Jeigu norite, kad jūsų virtuvėje dominuotų violetinė spalva – tokiu atveju pasirinkite kiek šviesesnius atspalvius.

Lygiai taip pat kaip pasirenkami virtuvės baldai, taip pat reikia atkreipti dėmesį į tai, kokiomis spalvomis planuojate dažyti patalpos sienas. Svarbiausia yra viską suderinti ir nesirinkti labai ryškių spalvų. Tai ne tik yra neskoninga, tačiau tuo pačiu ir gali erzinti, nemaloniai suteikti.

Aksesuarai, kurie gali būti laikomi virtuvėje

Virtuvės baldų gamyba kuria tokius baldus, kurie konkrečiai šioje patalpoje būtų tinkamai išnaudoti. Siekiant sutaupyti vietos reikia įsigyti funkcionalius daiktus ir baldus, kurie yra naudingi ir tikrai atneša kažkokią funkciją. Vien dėl grožio juos laikyti yra prastas pasirinkimas. Kadangi teks juos prižiūrėti. Juolab, suderinti smulkmenas, kurios tikrai puoštų namus, o ne juos gadintų – gana sunku.

  1. Kilimas virtuvėje gali pasirodyti kiek keistas pasirinkimas, tačiau jeigu įsigysite tokį, kuris puikiai derės prie visų kitų patalpoje esančių daiktų – tuomet viskas gerai. Žinoma, labai sunku pasirinkti tokį, kuris tikrai nesugadintų bendro vaizdo. Kičas bus tokiu atveju, jeigu įsigysite kilimą, kuris yra labai ryškių spalvų, ypač raštuotas ir visiškai nedera prie kitų patalpoje esančių daiktų. Net virtuvės baldai turi derėti prie tokių smulkmenų kaip kilimas. Ir atvirkščiai.
  2. Paveikslai. Kuo jų daugiau, tuo kambarys atrodys neskoningiau, tad reikia labai atidžiai vertinti pasirinkimus, kad tikrai atrastumėte gerą ir jums tinkamą variantą. paveikslai virtuvėje derinami gana sunkiai, tačiau įmanomai.
  3. Virtuvės baldų gamyba pagal individualius užsakymus atveria galimybes užsisakyti ypač neįprastų formų baldus. Nereikėtų tuo piktnaudžiauti. Kartais geriausia yra tai, kas gyvuoja jau ilgus metus.

Virtuvės baldai padės susikurti išskirtinai nuostabia patalpą, kurioje maisto gaminimas bus tikras malonumas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *