Autobusų nuoma: kaip išsirinkti

AutotransaUžsukę į tokias įmones kaip Autotransa, pamatysite, kad ten galima išsinuomoti skirtingų autobusiukų. Tad ar jūs norėsite važiuoti apsipirkti į Lenkiją kuo pigiau, ar norėsite su prabangiais svečiais turėti ekskursiją po lankytinas vietas – jums reikės nuomotis autobusą ar mikroautobusiuką. Visais atvejais, tą padaryti tikrai nesunku, kadangi pasirinkimas yra. Kur kas svarbiau – pasistengti tame pasirinkime nepaklysti.

Ieškokite patikimų vežėjų

Tad visų pirma verta ieškoti vežėjų ir autobuso nuomotojų, kurie būtų patikimi. Tą galima patikrinti, pažiūrėję, ar jie turi normalią interneto svetainę. Paprastai tais atvejais, kada turi, tai ir visa kita jau yra patikima. Pagal kontaktus ir įmonės pavadinimą galima pasižiūrėti, ar yra gerų arba blogų atsiliepimų internete ir tai leis tikrai daug ką suprasti. Taip ieškodami iškart surasite tam tikrą potencialių nuomotojų ir vežikų sąrašą.

Arčiau savo miesto

Toliau reikėtų žvelgti praktiškai ir pasirinkti taip, kad autobusų nuoma nebūtų kur nors už 200 km nuo jūsų gyvenimo vietos. Jeigu gyvenate Vilniuje, tai ir nuomokitės autobusą sostinėje. Jeigu esate Klaipėdoje, imkite jį iš ten. Kai kurios įmonės teikia tinklinę nuomą ir padeda išsinuomoti autobusą įvairiose vietose, o kiti tiesiog siūlo tą daryti tik viename mieste. Todėl jums vertėtų pasidomėti, kas yra geriausia, ir pasirinkti atitinkamai.

Rinkitės pagal savo poreikius

Galiausiai, svarbiausia bus jūsų individualūs prioritetai, pagal kuriuos ir turės būti parinkta autobusųnuoma. Pagal savo poreikius galite pasirinkti tai, kas jums geriausiai tinka, nes normalūs nuomotojai jums galės pasirinkti pakankamą pasiūlą, kur rasite ir mažų mikroautobusų, ir didesnių autobusų. Kelionės tokiu transportu būna įvairios. Trumpam apsipirkimui Lenkijoje su nedideliu žmonių skaičiumi verta nuomotis paprastą mikro autobusą. Tiesa, reikėtų pagalvoti apie bagažo kiekius, nes pastarojo turbūt bus nemažai. Trumpai ekskursijai pakaks paprastesnio autobuso. Ilgai ekskursijai ar kelių dienų kelionei reikės patogesnio autobuso – su tualetu, patogiomis sėdynėmis, gal net dviaukščio, su virtuvėle ir su galimybe žiūrėti mažą nuosavą televizoriuką. Jeigu reikia, nuomokitės ir iškart autobuso vairuotoją.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *